Villa 'Residenze Uliveto - 16' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning
Gelegen in Nardò biedt deze villa van 70 m² comfortabel plaats aan 3 gasten, verdeeld over 2 slaapkamers en 1 badkamer. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken om maaltijden te bereiden, evenals handige voorzieningen zoals airconditioning, televisie en een babybedje voor gezinnen met jonge kinderen.
Stap naar buiten op het privé onoverdekte terras, ideaal om te ontspannen in de Italiaanse zon. Daarnaast kunnen jullie gebruikmaken van het gedeelde buitenzwembad om heerlijk af te koelen en tot rust te komen tijdens jullie verblijf.
Parkeren kan gemakkelijk op het terrein; er is 1 gedeelde parkeerplaats beschikbaar. Huisdieren zijn welkom, zodat jullie viervoeters ook mee kunnen op vakantie. Houd er rekening mee dat evenementen op het terrein niet zijn toegestaan.
- Huisdieren toegestaan betaling 30,00 € per huisdier
- Babybedje betaling 15,00 € per persoon per nacht
deze villa ligt in Nardò. Bezoek Torre Uluzzo en Castello di Nardò, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Punta Prosciutto-strand en Regionaal natuurpark Porto Selvaggio and Palude del Capitano. Museo del Mare en Parco Acquatico Splash zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Nardò
Regionaal natuurpark Porto Selvaggio and Palude del Capitano
5 min. rijden - 2.6 km
Spiaggia di Sant'Isidoro
11 min. rijden - 7.7 km
Strand van Santa Maria al Bagno
14 min. rijden - 10.4 km
Tuinen van Nardò
9 min. rijden - 5.6 km
Museo del Mare
12 min. rijden - 7.1 km
Lokaal vervoer
Stazione di Nardò Città - 11 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 70 min. rijden
Restaurants
Petricore
6 min. rijden
La Santa
9 min. rijden
mokaffe
7 min. rijden
Le Tre Sorelle
7 min. rijden
Fico d'India
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa 'Residenze Uliveto - 16' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa 'Residenze Uliveto - 16' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa 'Residenze Uliveto - 16' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa 'Residenze Uliveto - 16' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning?
Deze villa in Nardò ligt en op 5 km afstand van Regionaal natuurpark Porto Selvaggio and Palude del Capitano, Torre Uluzzo en Tuinen van Nardò. Ook Porto Selvaggio Strand en Ionische Zee liggen op 5 km afstand.