Geheel appartement

Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning

Een eetkamer met een lange tafel gedekt voor een maaltijd, een boekenkast en een kast met glazen deuren.
Een houten bureau met een spiegel, een zakdoosje en een opgevouwen handdoek.
Een rode deur met een kleine potplant ernaast.
Een slaapkamer met een bed, een houten garderobe, een zithoek met een tafel en stoelen, en een schilderij aan de muur.
Een badkamer met toilet, douche, een houten ladder en een grote schelpdcoratie.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 399
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Kamer Nardo House: Margherito Suite in Nardò biedt 20 m² ruimte voor maximaal 2 gasten. Jullie beschikken over 1 slaapkamer met een romantisch messing bed in een ruime gewelfde kamer en 1 badkamer. De kamer is vernoemd naar de zellige binnenplaats bij de entree van het Palazzo, een fragment van de kleine Via Margherito die ooit door het historische centrum van Nardò liep. Privévoorzieningen zijn onder andere snelle wifi geschikt voor videogesprekken, video on demand, tv, airconditioning, een eigen werkplek en toegang tot de lift.

    Geniet van gedeelde buitenruimtes bij Nardò House, met zowel een overdekt als een open terras, plus toegang tot een spectaculair dakterras met 360-graden uitzicht over het historische centrum, kerktorens en Piazza Salandra.



    Gelegen in het historische hart van Nardò, op enkele stappen van Piazza Salandra in het barokke Salento, zijn jullie slechts 10 minuten verwijderd van de Ionische kust en stranden. Openbaar vervoer is dichtbij en een tennisbaan ligt op 15 minuten lopen. Elektrische fietsen, privékok en welkomstpakketten zijn beschikbaar tegen meerprijs.



    Parkeren kan op straat buiten de autovrije zone, met een korte, vlakke wandeling. Eén huisdier is toegestaan. Schoonmaakservice tijdens het verblijf is beschikbaar tegen meerprijs. De hosts wonen op het terrein, maar niet in jullie accommodatie.

    - Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centro Storico, een wijk in Nardò. Bezoek culturele hoogtepunten Museo della Preistoria en Museo del Mare. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Castello di Nardò en Santuario del Santissimo Crocifisso della Pietà. Parco Acquatico Splash en La Vinolea zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Nardò
Meer appartementen in Nardò
Kaart
Nardò

In de buurt

  • Nardò Kathedraal
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Welkomstcentrum en Bureau voor Toerisme
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Piazza António Salandra
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Tuinen van Nardò
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Museo del Mare
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Stazione di Nardò Città - 13 min. wandelen
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Petricore
    4 min. wandelen
  • Cream & Caramel
    12 min. wandelen
  • mokaffe
    5 min. wandelen
  • Le Tre Sorelle
    8 min. wandelen
  • Il Gabbiano
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?

Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 399, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Room 'Nardo House: Margherito Suite' with Shared Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement ligt in Centro Storico, vlak bij Chiesa di San Domenico, Fontana del Toro en Welkomstcentrum en Bureau voor Toerisme. Piazza António Salandra en Nardò Cathedral liggen op enkele stappen afstand. Stazione di Nardò Città ligt op 13 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk