Geheel appartement

Marcellino Comfort House by Napoliapartments

Dit appartement met een keuken ligt op wandelafstand van Spaccanapoli

Fotogalerie voor Marcellino Comfort House by Napoliapartments

Appartement (3 Bedrooms) | Privékeuken | Een oven, een kookplaat, een espressoapparaat, een waterkoker
Exterieur
Exterieur
Appartement (3 Bedrooms) | Privékeuken | Een oven, een kookplaat, een espressoapparaat, een waterkoker
Appartement (3 Bedrooms) | 3 slaapkamers, beddengoed

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 588 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Marcellino Comfort House by Napoliapartments

Dit appartement met een keuken ligt op wandelafstand van Spaccanapoli
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft 3 slaapkamers en biedt een espressoapparaat en een balkon. Je kunt er gebruikmaken van de keuken met een oven en kookplaat, naast 2 badkamers.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een espressoapparaat. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

Accommodatie-voorzieningen

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bidet
  • Douche

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [at the apartment].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 02.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT063049C2ZEGK79PG
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Naples City Centre, een wijk in Napels. Haven van Napels en Haven van Molo Beverello zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Spaccanapoli en Via Toledo. Botanische tuin van Napels en Stazione Zoologica Anton Dohrn Napoli zijn ook een bezoek waard.
Kaart
Rampe San Marcellino 2, Naples, NA, 80138

In de buurt

  • Spaccanapoli - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Haven van Napels - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Via Toledo - 12 min. wandelen - 1.0 km
  • Haven van Molo Beverello - 17 min. wandelen - 1.4 km
  • Piazza del Plebiscito - 2 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Duomo - 5 min. wandelen
  • Station Napoli Montesanto - 18 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 20 min. rijden

Restaurants

  • ‪Decumano 31 - ‬3 min. wandelen
  • ‪Museum Shop & Bar - ‬4 min. wandelen
  • ‪Gran Caffè Ciorfito - ‬4 min. wandelen
  • ‪Bar Nilo - ‬3 min. wandelen
  • ‪Locanda Del Gesù Vecchio - ‬1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Marcellino Comfort House by Napoliapartments?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Marcellino Comfort House by Napoliapartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Marcellino Comfort House by Napoliapartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Marcellino Comfort House by Napoliapartments?

Dit appartement ligt in Naples City Centre, op 5 minuten wandelen van Università degli Studi di Napoli Federico II en Spaccanapoli. Ook Haven van Napels en Museo Archeologico Nazionale di Napoli liggen op een kwartiertje wandelen. Station Duomo ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Tramhalte Via Marina - Orefici is het 6 minuten wandelen.

Beoordelingen over Marcellino Comfort House by Napoliapartments

Beoordelingen

6,8
5 externe beoordelingen