Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
House Volla
Dit vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Een flatscreentelevisie, een waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en gratis toiletartikelen. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
0,5 badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Volla. Haven van Napels en Haven van Molo Beverello zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Spaccanapoli en Via Toledo. Botanische tuin van Napels en Stazione Zoologica Anton Dohrn Napoli zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Volla
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 50 min. rijden
Restaurants
Picasso Lounge Bar
13 min. wandelen
In Piazza
5 min. wandelen
Shekkinah
1 min. wandelen
Tartan Scottish Pub
12 min. wandelen
Piazza Italia
17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij House Volla?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij House Volla?
Vandaag, 23 mrt. 2026, kost een verblijf bij House Volla van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 132, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij House Volla inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House Volla uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat House Volla?
Dit vakantiehuis in Volla ligt op 4,5 km van Ospedale del Mare en op 10 km afstand van Berg Vesuvius - Pompei (streek) en Winkelcentrum Auchan. Ook Nationaal Park Vesuvius en Piazza Giuseppe Garibaldi liggen op 10 km afstand. Station Madonnelle ligt op 28 minuten wandelen en naar Station Volla is het 28 minuten wandelen.