Borgo Antignano

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Borgo Antignano ligt in Vomero, een wijk in Napels. Haven van Napels en Haven van Molo Beverello zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Berg Vesuvius - Pompei (streek) en Golf van Napels. Botanische tuin van Napels en Stazione Zoologica Anton Dohrn Napoli zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Kaart
Via Annella Di Massimo 4, Naples, Campania

In de buurt

  • Een historisch plein met een standbeeld, kleurrijke gebouwen en een heuvel waarop een kasteel staat.
    Castel Sant'Elmo
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Een stedelijk gebied met veel bebouwing, historische gebouwen, een opvallende kerk met een groen dak en een grote koepelstructuur.
    Spaccanapoli
    7 min. rijden - 3.0 km
  • Rustig wateroppervlak dat de lucht weerspiegelt, met een berg in de verte en een halve maan.
    Lungomare Caracciolo
    8 min. rijden - 3.3 km
  • Teatro Diana
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Villa Floridiana
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Quattro Giornate - 4 min. wandelen
  • Station Napoli Montesanto - 7 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Murphy's Law
    2 min. wandelen
  • Bar Rossini
    2 min. wandelen
  • Signora Bettola
    5 min. wandelen
  • The Penny Black Pub
    4 min. wandelen
  • Herr Daniel
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Borgo Antignano

  • Hotel vlak bij Via Toledo
  • Borgo Antignano bevindt zich vlak bij Museo Archeologico Nazionale di Napoli en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Waar staat Borgo Antignano?

Dit hotel ligt in Vomero, op 3 km afstand van Teatro Diana, Via Toledo en Piazza del Plebiscito. Ook Haven van Napels en Haven van Molo Beverello liggen op 5 km afstand. Station Quattro Giornate ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Medaglie d'Oro is het 6 minuten wandelen.