Hotel Plaisir Namie

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Plaisir Namie ligt in Namie. Bezoek culturele hoogtepunten Fukushima Instituut voor Onderzoek, Onderwijs en Innovatie en Herdenkingsmuseum voor de Grote Oost-Japanse Aardbeving en Nucleaire Ramp. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Tomioka Stedelijk Kunst- en Mediacentrum en TEPCO Ontmantelingsarchief Centrum. Hibarigahara Festival Grounds en Yonomori-park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Namie
Kaart
5-1, Sakuragi,Takase,Namie-cyo,Futaba-gun,Fuk, Namie, Fukushima Prefecture, 979-1525

In de buurt

  • Michinoeki Wegstation
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Fukushima Instituut voor Onderzoek, Onderwijs en Innovatie
    5 min. rijden - 2.8 km
  • Tomioka Stedelijk Kunst- en Mediacentrum
    32 min. rijden - 19.0 km
  • J-Village Stadion
    45 min. rijden - 38.4 km
  • Ammonietcentrum van Iwaki
    52 min. rijden - 50.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Futaba - 5 min. rijden

Restaurants

  • 海鮮和食処 くろさか
    2 min. rijden
  • 立食いPAZ
    4 min. rijden
  • 西内食堂
    4 min. rijden
  • 中華食堂味くら 浪江店
    14 min. wandelen
  • Cafe Futaba
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Plaisir Namie

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hotel Plaisir Namie heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Hotel Plaisir Namie inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Plaisir Namie uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Plaisir Namie?

Dit hotel in Namie ligt op 1,4 km van Michinoeki Wegstation en op 5 km afstand van Fukushima Instituut voor Onderzoek, Onderwijs en Innovatie en Ukedo Vissershaven. Herdenkingsmuseum voor de Grote Oost-Japanse Aardbeving en Nucleaire Ramp ligt op 4,8 km. Station Namie ligt op 25 minuten wandelen.