Loharkar Hotel ligt in Nagpur in het stadscentrum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Gandhi Sagar Lake en Kasturchand Park. Daarnaast kun je ook Raman Science Centre en Nagpur Central Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Baidhnath Square en Maharaj Baug and Zoo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nagpur
428 Near Platina Hospital, Joshiwada, Sitaburdi, Nagpur, MH, 440012
In de buurt
Baidhnath Square
11 min. wandelen - 1.0 km
Empress Mall
14 min. wandelen - 1.2 km
Gandhi Sagar Lake
16 min. wandelen - 1.4 km
Raman Science Centre
19 min. wandelen - 1.6 km
Kasturchand Park
4 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Sitabuldi (Aqua Line) Station - 6 min. wandelen
Nagpur Junction - 14 min. wandelen
Nagpur (NAG-Internationale luchthaven Dr. Ambedkar) - 20 min. rijden
Restaurants
Haldiram's
9 min. wandelen
Coffee Day Express
17 min. wandelen
Ghugre Snacks Point
10 min. wandelen
KFC
11 min. wandelen
Just Delicious
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Loharkar Hotel
Hotel in Sitabuldi
Geniet van een gratis selfservice-ontbijt, een droogkuis/wasserijservice en conferentieruimte bij Loharkar Hotel. Naast een restaurant, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 50 kamers zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verwarming en plafondventilators
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies van 36 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, minikoelkasten en dagelijkse schoonmaak
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Loharkar Hotel?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Loharkar Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 27, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Loharkar Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Loharkar Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Loharkar Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van INR 600 per voertuig.
Waar staat Loharkar Hotel?
Dit hotel ligt in Sitabuldi, op 15 minuten wandelen van Maharaj Baug and Zoo, Baidhnath Square en Gandhi Sagar Lake. Ook Empress Mall en Raman Science Centre liggen op 2 km afstand. Sitabuldi (Aqua Line) Station ligt op 6 minuten wandelen en naar Cotton Market Station is het 6 minuten wandelen.