Leto Hotel in Mykonos bevindt zich bij een winkelcentrum. Nieuwe Haven van Mykonos en Oude Haven van Mykonos zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Bophut en Strand van Psarou. Reis je met kinderen? Overweeg dan Egeïsch Zeevaartmuseum en Culturele Stichting van Tinos. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan duiken of rondvaarten. Bekijk onze reisgids voor Mykonos
Mykonos Town Waterfront, Mykonos, Mykonos Island, 846 00
In de buurt
Matoyianni
3 min. wandelen - 0.3 km
Oude Haven van Mykonos
5 min. wandelen - 0.5 km
Windmolens van Mykonos
10 min. wandelen - 0.9 km
Archeologisch museum van Mykonos
2 min. wandelen - 0.2 km
Stadhuis van Mykonos
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Mykonos (JMK-Mykonos Island National) - 11 min. rijden
Restaurants
Kavos
1 min. wandelen
Soulmates
5 min. wandelen
Blu Blu Lounge
2 min. wandelen
Kazarma
4 min. wandelen
Ladurée
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Leto Hotel
Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid bij een winkelcentrum
Vlak bij Leto Hotel vind je Oude Haven van Mykonos en Windmolens van Mykonos. Gasten genieten hier van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een tuin. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een nabij privéstrand en vervoer van/naar het strand. Geniet van een massage of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Leto Restaurant, serveert lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op het zwembad. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Leto Hotel bieden voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en badkuipen of douches
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Leto Restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Speeltuin
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderopvang op de kamer
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Rechtstreekse toegang tot een privéstrand
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Manicures/pedicures
Massages in de kamer
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1953
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Lcd-tv van 55 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per persoon (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Veelgestelde vragen
Beschikt Leto Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Leto Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Leto Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Leto Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per persoon.
Waar staat Leto Hotel?
Dit hotel in Mykonos biedt rechtstreeks toegang tot het strand, in het stadscentrum en ligt op 10 minuten wandelen van Archeologisch museum van Mykonos en Oude Haven van Mykonos. Ook Nieuwe Haven van Mykonos en Strand van Bophut liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.