Ontdek jullie privé toevluchtsoord in Can Picafort, Mallorca, ideaal voor maximaal 4 gasten die willen genieten van rust in een vrijstaand vakantiehuis. Laat de dagelijkse routine achter en kom tot rust tussen 320 eigen olijfbomen. De volledig omheinde tuin biedt optimale privacy.
Binnen vinden jullie een uitstekende uitrusting voor een comfortabel verblijf. Airconditioning zorgt overal voor een aangename temperatuur. Er is een wasmachine en droger aanwezig. De keuken beschikt over een inductiekookplaat met drie zones, een filterkoffiezetapparaat, een koffiemachine voor pads en een vaatwasser. Verder zijn er een open haard, wifi en satelliet-tv.
Buiten wacht een terras met uitzicht op het Tramuntanagebergte. Geniet van het zwembad, gelegen op het gazon, en de rust van de privé tuin. Bewonder de zonsondergang vanaf het terras.
In de omgeving van Can Picafort vinden jullie stranden, supermarkten, restaurants en de zee op slechts 2,5 km afstand – alles voor een perfecte vakantie.
Slaapkamer 1: tweepersoonsbed 180x200 cm, en suite badkamer, airconditioning, begane grond
Slaapkamer 2: 2 eenpersoonsbedden 90x190 cm, airconditioning, begane grond
Badkamer 1: toilet, bad, en suite, begane grond
Badkamer 2: toilet, douche, begane grond
Huisdieren zijn niet toegestaan. Jongerengroepen niet toegestaan. Feesten niet toegestaan.
- Elektriciteit betaling 6,00 € per nacht
Buitenzwembad: 8 × 4 m, 1,7 m diep.
Gelijkaardige accommodaties
SA MARJAL - Chalet with private pool in MURO. Free WiFi
Muro
SA MARJAL - Chalet with private pool in MURO. Free WiFi
dit vakantiehuis ligt in Muro. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Karting Can Picafort of Plaza de Toros. Bekijk onze reisgids voor Muro
Zijn huisdieren welkom bij Finca with Pool and Air Conditioning for 4 Guests?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Finca with Pool and Air Conditioning for 4 Guests inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Finca with Pool and Air Conditioning for 4 Guests uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Finca with Pool and Air Conditioning for 4 Guests?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Muro ligt en op 5 km afstand van Es Comú, Karting Can Picafort en Playa de Can Picafort. Es Figueral de Son Real ligt op 4,7 km.