We rent in Costa Rei two Villette duplexes, located about 200 meters from the sea, each composed of: a double bedroom, a room with a bunk bed, bathroom with sink, toilet, bidet and shower, washing machine, living room with satellite TV, kitchenette, loft with two single beds. furnished veranda with table and chairs, garden with barbecue, outdoor shower with hot and cold water, a parking space in the common parking.
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT111042B4000E2013
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Muravera. Bezoek Museo del Territorio en Stadhuis van Villasimius, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia Piscina Rei en Strand en Rots van Peppino. Bekijk onze reisgids voor Muravera
Zijn huisdieren welkom bij Three-room apartment at 200 meters from the sea?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Three-room apartment at 200 meters from the sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Three-room apartment at 200 meters from the sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Three-room apartment at 200 meters from the sea?
Dit appartement in Muravera ligt op 3 km afstand van Spiaggia Piscina Rei, Strand en Rots van Peppino en Monte Nai. Ook Spiaggia Capo Ferrato Porto Pirastu en Capo Ferato liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Three-room apartment at 200 meters from the sea