Villa Marni ligt vlak bij het strand in Munxar. Verken de plaatselijke natuur bij Paradise Bay Beach en Baai van Mellieha. Natuurmuseum van Gozo en Villa Rundle-park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Xlendi
Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 89 min. rijden
Restaurants
Victoria Central
5 min. rijden
Blooms Cafè
5 min. rijden
Bellusa Cafe
4 min. rijden
Cup Cake
5 min. rijden
Sea Shells Restaurant
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Villa Marni
Hoogtepunten van de accommodatie
2 strandbars, een terras en een tuin verwelkomen je bij Villa Marni. Trakteer jezelf op een body wrap of andere wellness. Gasten genieten hier van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) en een wasserij.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, tuinmeubelen en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Marni bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Marni?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Villa Marni van één nacht voor twee volwassenen op 12 nov. 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Marni?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Marni inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Marni uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Marni een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per voertuig.
Waar staat Villa Marni?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Sanap Cliffs, Lunzjata Valley en Lunzjata Valley. Ook Il Hagar, Hart van Gozo-museum en San Gorg-basiliek liggen op 5 km afstand.