Saint Patrick's Hotel
Hotel met een seizoensgebonden buitenzwembad en een 24-uurs receptie in Munxar
Fotogalerie voor Saint Patrick's Hotel





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 66
inclusief belastingen en toeslagen
9 dec - 10 dec
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Airconditioning
Gratis babybed
Lcd-televisie
Badjassen
Een haardroger
Een minibar
Waterkoker
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op de binnenplaats laden

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op de binnenplaats
8,4 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
Hoogtepunten
Airconditioning
Gratis babybed
Lcd-televisie
Badjassen
Een haardroger
Een minibar
Waterkoker
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op vallei laden

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op vallei
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
Gratis babybed
Lcd-televisie
Badjassen
Een haardroger
Een minibar
Waterkoker
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Pjazza Amphora, Xlendi, Munxar, Gozo, XLN1150
Over deze accommodatie
Saint Patrick's Hotel
Gelijkaardige accommodaties

Hotel San Andrea
Hotel San Andrea
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 248 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 16 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 31 oktober
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Malta een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 stars toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Saint Patrick's Hotel
Saint Patrick's Hotel Munxar
Saint Patrick's Munxar
Saint Patrick's Hotel Hotel
Saint Patrick's Hotel Munxar
Saint Patrick's Hotel Hotel Munxar








