Guest House Shiraishi

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen

Over deze buurt

Guest House Shiraishi ligt in Munakata. The Outlets Kitakyushu en Winkelcentrum Aeon in Fukuoka Lucle zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Groen Park en Strand van Iwaya verkennen. Gemeentelijk Museum voor Kindercultuur en Wetenschap en Museum voor Geschiedenis van Natuur en de Mens zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Munakata
Kaart
848-5 Kojo, Munakata, Fukuoka Prefecture, 811-3513

In de buurt

  • Miyajidake-heiligdom
    Miyajidake-heiligdom
    34 min. rijden - 18.8 km
  • Munakata Wegstation
    9 min. rijden - 4.9 km
  • Heiligdom Munakata Taisha
    13 min. rijden - 7.4 km
  • Global Arena
    37 min. rijden - 19.2 km
  • The Outlets Kitakyushu
    55 min. rijden - 36.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Munakata Kyoikudaimae - 10 min. rijden
  • Fukuoka (FUK) - 67 min. rijden

Restaurants

  • おふくろ食堂 はまゆう
    5 min. rijden
  • ぽっぽハウスひろちゃん
    4 min. rijden
  • 野々庵
    8 min. rijden
  • 海の道 むなかた館
    6 min. rijden
  • PAYAN PAYAN & Dii
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

Guest House Shiraishi

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Guest House Shiraishi biedt onder andere een wasserij.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Een automaat en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Guest House Shiraishi bieden veel comfort met airconditioning.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Haardrogers en shampoo
    • Koelkasten en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Automaat
  • Wasserij

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Haardroger
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Eten en drinken

  • Koelkast

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Tatamivloer (geweven matten)

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Guest House Shiraishi?

Dit hotel in Munakata ligt op 4,5 km van Munakata Wegstation en op 20 km afstand van Heiligdom Munakata Taisha en Miyajidake-heiligdom. Global Arena ligt op 15,6 km.