7AM By Glitz Hotels ligt in Andheri West, een wijk in Mumbai. Bezoek culturele hoogtepunten Prithvi Theatre en Mahakavi Kalidas Natya Mandir. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals ISKCON-tempel en Fort Bandra. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan JioGarden en Jio World Centre. Bekijk onze reisgids voor Mumbai
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij 7AM By Glitz Hotels?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij 7AM By Glitz Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 16, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij 7AM By Glitz Hotels inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij 7AM By Glitz Hotels uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 7AM By Glitz Hotels?
Dit hotel ligt in Andheri West, op 1,1 km van Laxmi Industrial Estate en op 4,9 km van Juhu Beach. Ook Kokilaben Dhirubhai Ambani Hospital & Medical Research Institute en Star Bazaar liggen op 2 km afstand. Versova Station ligt op 23 minuten wandelen en naar D.N. Nagar Station is het 23 minuten wandelen.