Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Studio with mountain corner 1

Fotogalerie voor Studio with mountain corner 1

Een bergresort bedekt met sneeuw, met houten gebouwen en skipistes.
Een bed met beddengoed met een patroon, een kussen met een ontwerp van een hert, en een wandlamp.
Een kleine keuken met witte kastjes, een koffiezetapparaat, een waterkoker en een vaatwasser. Er is een eethoek met een tafel, stoelen en een bloevas. Een groot raam met gordijnen is zichtbaar, met uitzicht op een besneeerd landschap.
Een besneeuwd dorp met houten gebouwen, waaronder een bar en een restaurant.
Een gezellige kamer met een grijze bank, een decoratieve wand met een opgehangen dierenhoofd, een open haard en een kleine tafel met een bloemenvaas.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 423 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Studio with mountain corner 1

  • Studio with independent mountain corner. Located in the center of AVORIAZ, near the village of children, boxes for packages and shops. Departure ski at the residence. Home 4 people. Charming decoration. Views of all the animation of the resort, the valley of Morzine and the slopes, will contribute to make your stay exceptional: That's it ... AVORIAZ ... !!! Lounge area, TV, balcony full SOUTH exposed flooding this apartment. Coursive NORD, on the 6th floor of the residence CAP-NEIGE, 80m from the tourist office. sofa CLIC CLAC sleeps 2 people, alcove with 2 bunk beds of a person with separation door. Fully equipped kitchen, dishwasher, microwave, induction hob, fridge, coffee maker, raclette grill. Bathroom: Italian shower and vanity unit. Separate WC. Ski lockers at the entrance of the residence CAP-NEIGE Covered or uncovered parking. AQUARIAZ aquatic concept.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 23 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Morzine. Wintersportplaats Avoriaz en Les Portes du Soleil zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aquariaz-waterpark en Espace Aquatique bezoeken. Luge 4 Saisons en Jardin Botanique Alpin La Jaÿsinia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Morzine
Meer appartementen in Morzine
Kaart
AVORIAZ, Auvergne-Rhone-Alpes

In de buurt

  • Een wintersportgebied met een houten gebouw, skiliften en besneeuwde bergen.
    Wintersportplaats Avoriaz
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Aquariaz-waterpark
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Crête
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Crôt
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Golfclub Morzine-Avoriaz
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Cluses - 45 min. rijden
  • Sion (SIR) - 135 min. rijden

Restaurants

  • Chez Crepy
    24 min. rijden
  • Restaurant les Fontaines Blanches
    2 min. wandelen
  • La Chaudanne
    18 min. rijden
  • Bar Le Stade
    34 min. rijden
  • Restaurant la Chamade
    17 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Studio with mountain corner 1 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Studio with mountain corner 1?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Studio with mountain corner 1 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Studio with mountain corner 1 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Studio with mountain corner 1?

Dit appartement in Morzine ligt vlak bij Les Portes du Soleil en Wintersportplaats Avoriaz. Ook Aquariaz-waterpark en Crête liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over Studio with mountain corner 1