Le Soly Hotel ligt in de bergen en vlak bij het vlonderpad in Morzine. Wintersportplaats Les Gets en Skilift van Pléney zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Lac de Montriond verkennen. Ook Skilift bij Nyon en Skilift van Super Morzine zijn zeker een bezoekje waard.Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals skiën en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan schaatsen of sleeën. Bekijk onze reisgids voor Morzine
234 Route De La Manche, Morzine, Haute-Savoie, 74110
In de buurt
Wintersportplaats Les Gets
11 min. wandelen - 0.9 km
Wintersportplaats Avoriaz
14 min. wandelen - 1.2 km
Office de Tourisme Morzine
11 min. wandelen - 0.9 km
Skilift van Pléney
11 min. wandelen - 0.9 km
Skilift van Super Morzine
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Thonon-les-Bains (XTS-Station Thonon-les-Bains) - 34 min. rijden
Geneva International Airport (GVA) - 88 min. rijden
Restaurants
Dixie Bar
5 min. wandelen
Satellite Coffee
6 min. wandelen
Hotel Equipe
9 min. wandelen
Mam's Bar
11 min. wandelen
Papa Renard Morzine
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Le Soly Hotel
Hotel vlak bij Wintersportplaats Les Gets
Le Soly Hotel bevindt zich dicht bij Skilift van Pléney en Skilift van Super Morzine en biedt een terras, een tuin en een speeltuin. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een open haard in de lobby en een bar.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Le Soly Hotel zorgen voor veel comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
De gratis wifi op de kamer is beperkt tot 2 apparaten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
In gemeenschappelijke ruimtes is wifi gratis voor maximum 2 apparaten
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 14 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Ski-opslag
Speeltuin
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderspelletjes
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Trapleuningen
Meer
1 etage
1 gebouw
Gebouwd in 1976
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Select Comfort-matras
Badkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv van 60 cm met premium satellietzenders
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in mei, juni, september, oktober, november en april gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Het zwembad is toegankelijk van 09.30 uur tot 19.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gratis wifi op de kamer is beschikbaar, maar er geldt een toestellimiet van maximum 2. Wifi in openbare ruimtes is ook gratis, met een toestellimiet van maximum 2.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Beschikt Le Soly Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.30 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Soly Hotel?
Vandaag, 30 mei 2026, kost een verblijf bij Le Soly Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 29 jun. 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Le Soly Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Le Soly Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Le Soly Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Soly Hotel?
Dit hotel ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Wintersportplaats Les Gets, Skilift van Pléney en Skilift van Super Morzine. Ook Wintersportplaats Avoriaz en Skilift bij Nyon liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Soly Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,8
Locatie
9,0
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 132 beoordelingen
10 - Uitstekend
60
Gastenscore: 8 - Goed. 60 van 132 beoordelingen
8 - Goed
60
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 132 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 132 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 132 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stuart
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely stay, couldn’t have asked for better, would thoroughly recommend…
Stuart
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ana Liza
18 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great family run hotel near the centre of town.
Ana Liza
6 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
natalia
19 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service. Convenient location.
natalia
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
10 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Great location for restaurants and ski buses
Andrew
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shahrukh
19 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet ,family run hotel.
Shahrukh
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Niall
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy access to the ski bus for main gondola to Avoriaz. 5 minute walk to town centre
Niall
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kevin
22 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
friendly family run hotel, clean and easy reach of ski bus.
Kevin
5 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
adam
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, close to good bars restaurants and shops. About 10 mins walk to ski lifts, but on the main hop-on-off ski bus route. Rooms are small but comfortable, plenty of storage space, and bathroom a good size with bath and hot shower. Always find that rooms get hot and need to open balcony doors at night, so great there is no noise from the road and the sound of the nearby running stream is therapeutic. Amenities include hotel bar and ski boot room. There is an outdoor pool and sauna, but unfortunately these are not open in winter season.
adam
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ian
3 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice spot, close to bus stop to all main lifts. Nice breakfast
Ian
7 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christopher
3 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Owners are very nice and very helpful
Christopher
3 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
11 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A great place to stay and handy for the centre of Morzine which is within 5 mins walking distance. The staff at the hotel were exceptional with nothing being too much trouble. The room was perfect for what you need after a days skiiing. Very clean and nice and warm. Would def recommend this hotel 💯
Robert
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Will
11 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stayed for L’étape as were a few others staying. Breakfast put on at 4am for us and so accommodating having somewhere for the bike and looking after us!
Will
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MIchael
5 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is excellent value. Staff are really nice and friendly, all areas are clean and tidy, bathroom recently renovated, shower lovely and hot, great ski storage room. A short 5-10 minute walk to the village centre. Could not fault this place, thinking of returning in the summer. Thanks for a great stay.
MIchael
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tom
14 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Solo Ski Trip
A peaceful and simple stay in Morzine for a solo ski trip. For those who enjoy a warm up before the slopes it la just a 10-15 minute walk to Pleney or Super Morzine. For those that don’t it’s less than 1 minute to a bus stop and a few minutes later you’re in the centre. Conveniently located to several restaurants and bars yet very quiet on an evening. Classic mountain French hotel with Friendly staff!
Tom
4 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geoff
12 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideally positioned hotel.
We had a verybenjoyable stay at the Le Soly. Our room was clean, warm and comfortable with s balcony overlooking the river. The staff went out of there way to make our very late check in as easy as can be. They have an excellent ski room with boot driers on the ground floor which is adjacent to their sizable, safe carpark. Buffet breakfast had all you need which was a great start to a days sking. Ski bus stop i 30 yard from the hotel and bars and restaurants and bars are a shot walk away. The Soly is in an idea position.
Geoff
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roger Paul
18 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was a good place to stay within a convenient walking distance of the centre (restaurants, shops, activities). The owners were extremely welcoming and helpful, even helping us out when our hire car had a tyre pressure warning light. An excellent breakfast was provided though full restaurant facilities were not available in the summer owing to difficulties hiring staff. The décor might benefit from an update but our room (no. 5) was perfectly adequate, clean, comfortable and had a pleasant balcony overlooking the river. We would stay at Le Soly again.
Roger Paul
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria Clara
17 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We love and enjoyed our stay at this hotel !
The hotel is run by a nice family very nice and friendly
Very convenient and located close ti the bus stop that takes you to the sky gondolas. Also waking distance to the center, restaurants and church
I will love to come back and visit it again.
MG
Maria Clara
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karol
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice stay. Room clean, ski room roasting so things were properly dried the next day, plenty of choice at breakfast.
Nice view
Karol
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
5 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
End of ski season solo weekend.
A solo ski weekend . Nice and quiet at the end of the ski season . Great breakfast with loads of fruit . I like a healthy breakfast . The bus stop for the Pleney lift was just metres away . Price was very competitive.
Michael
2 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
4 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, clean hotel - good location a short walk from the centre. Quiet room with a balcony overlooking the river. Great breakfast!
Andrew
2 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stuart
29 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good family run hotel. Bedroom clean and quiet. Hotel close to bus stop for bus to ski lifts to Morzine and Avoriaz. Buffet breakfast fine. Ski storage room very good.
Stuart
7 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie-jo
13 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Je recommande fortement ce petit hôtel très bien situé à proximité du centre de Morzine.
N’hésitez pas à demander des conseils aux propriétaires des lieux.
Nous avons apprécié la vue de notre chambre, la piscine après les journées de randonnées.
Marie-jo
4 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
FLORENCE
19 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon établissement
Etablissement de charme. Accueil agréable. Chambre avec balcon donnant sur la nature et un torrent. Accessible à pied pour aller dans le centre ville. Excellent petit déjeuner. On n'a pas pu profiter de la piscine extérieur et du jardin à cause de la pluie mais le lieu est accueillant.
FLORENCE
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
raphael
24 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Res bien pour une nuit
Hôtel bien sympathique, bjen situé, belle vue. Petit tarif. À ce prix là que demander de plus?
raphael
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julien
19 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vraiment bien
Séjour très agréables avec des hôtes de très bon conseil.
Tout était parfait.