Geheel appartement

10m from ski slopes, balcony, ski locker, 25-35m², Avoriaz

Fotogalerie voor 10m from ski slopes, balcony, ski locker, 25-35m², Avoriaz

Een hotelkamer met een houten wand, een bed met wit beddengoed, een nachtkastje met een laptop en brillen, en een raam met gordijnen.
Een meerlaags gebouw met een bijzonder architectonisch ontwerp, met houten details en balkons.
Een kamer met een bank, een kleintje tafeltje, een televisie en een kast. Er is een raam met uitzicht op bergen.
Een knus woongedeelte met een televisie, een eettafel en een bank.
Een met sneeuw bedekte wintersportplaats met meerlaags gebouwen, balkons en skiliften.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

10m from ski slopes, balcony, ski locker, 25-35m², Avoriaz

  • Saskia Falaise is een groot wooncomplex, verdeeld over 7 gebouwen. Alle appartementen bevinden zich in deze gebouwen. De keuze van het gebouw is op aanvraag. U bevindt zich in het hart van Avoriaz, een voetgangersvriendelijk resort op een hoogte van 1800 meter. Het is de perfecte accommodatie voor een skivakantie met alle voorzieningen direct aan de skipistes. Ook waterpark Aquariaz ligt vlakbij. gemiddelde oppervlakte 25-35 m². woonkamer met 2 slaapbanken (80). kamer met 2 persoons bed. slaapnis met 2 stapelbedden (80). keukenblok met boiler, koffiezetapparaat (Nespresso), broodrooster, vaatwasser, magnetron, 2 keramische kookplaten, koelkast-vrieskast. badkamer met , WC. balkon. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Morzine in de bergen. Geniet van de prachtige natuur bij Lac de Montriond en Gorges du Pont du Diable. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Aquariaz-waterpark en Espace Aquatique. Luge 4 Saisons en Jardin Botanique Alpin La Jaÿsinia zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, bergbeklimmen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Morzine
Meer appartementen in Morzine
Kaart
Avoriaz

In de buurt

  • Een bergstad bedekt met sneeuw, met houten gebouwen en een skigebied.
    Wintersportplaats Avoriaz
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergketen bedekt met sneeuw, met een vallei vol altijdgroene bomen.
    Les Portes du Soleil
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Écoles-skilift
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Aquariaz-waterpark
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Golfclub Morzine-Avoriaz
    12 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Marignier - 45 min. rijden
  • Sion (SIR) - 136 min. rijden

Restaurants

  • Le Fournil de Cannelle
    6 min. wandelen
  • Le Traino
    5 min. wandelen
  • Le Tavaillon
    5 min. wandelen
  • Café Globe Trotter
    8 min. wandelen
  • Les Trappeurs
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 10m from ski slopes, balcony, ski locker, 25-35m², Avoriaz?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, balcony, ski locker, 25-35m², Avoriaz inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, balcony, ski locker, 25-35m², Avoriaz uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat 10m from ski slopes, balcony, ski locker, 25-35m², Avoriaz?

Dit appartement in Morzine biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Les Portes du Soleil, Écoles-skilift en Aquariaz-waterpark. Wintersportplaats Avoriaz ligt op 0,5 km.