St. Lawrence Rest, Warkworth ligt aan een rivier in Morpeth. Bezoek Warkworth Golf Course en Alnmouth Village Golf Club als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Northumberland Coast en Queen Elizabeth II Country Park. Alnwick Playhouse en Lilidorei at The Alnwick Garden zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Morpeth
Newcastle, Engeland (NCL-Internationale luchthaven Newcastle) - 42 min. rijden
Restaurants
The Tavern
4 min. rijden
Taj Mahal
3 min. rijden
Bertram's
2 min. wandelen
Fish Shack
5 min. rijden
The Harbour Inn
5 min. rijden
Over deze accommodatie
St. Lawrence Rest, Warkworth
Appartement aan de rivier
St. Lawrence Rest, Warkworth biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij St. Lawrence Rest, Warkworth hebben voorzieningen zoals wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Keukens met vaatwassers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
69bbded43e944800140a135b
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij St. Lawrence Rest, Warkworth?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij St. Lawrence Rest, Warkworth?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij St. Lawrence Rest, Warkworth van één nacht voor twee volwassenen op 9 mei 2026 min. € 845, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij St. Lawrence Rest, Warkworth inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij St. Lawrence Rest, Warkworth uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat St. Lawrence Rest, Warkworth?
Dit appartement ligt aan een rivier, op 15 minuten wandelen van Warkworth Castle, Northumberland Coast en Warkworth Golf Course. Ook Karting Track en Druridge Bay Country Park liggen op 5 km afstand.