Casa de los Remedios Morelia ligt in Morelia in het stadscentrum. Geniet van de prachtige natuur bij Insurgente José María Morelos y Pavón Nationaal Park en Rosengarten. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Benito Juarez-dierentuin en Morelia natuurmuseum. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Jardín Gaviota en Convenciones Cantabria. Bekijk onze reisgids voor Morelia
Morelia, Michoacan (MLM-General Francisco Mujica Intl.) - 37 min. rijden
Restaurants
Casa vieja hotel boutique
5 min. wandelen
Cenaduría Rosita
4 min. wandelen
CAFÉ "LOS AGUSTINOS
3 min. wandelen
Tako Tako
5 min. wandelen
Geronte
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa de los Remedios Morelia
Pension vlak bij Morelia-kathedraal
Overweeg een verblijf bij Casa de los Remedios Morelia en geniet van een terras, een droogkuis/wasserijservice en een entertainmentruimte buiten. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Hulp bij uitstappen/tickets, tuinmeubelen en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa de los Remedios Morelia hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Zijn huisdieren welkom bij Casa de los Remedios Morelia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel berekent Casa de los Remedios Morelia voor parkeren?
Bij Casa de los Remedios Morelia zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa de los Remedios Morelia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa de los Remedios Morelia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa de los Remedios Morelia?
Dit pension ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Plazuela de Capuchinas en Morelia-kathedraal. Ook Plaza Morelos en Het Aquaduct liggen op 5 minuten wandelen.