Gehele woning
Vacation home Lucia Morciano di Leuca
Vakantiehuis in Morciano di Leuca
Fotogalerie voor Vacation home Lucia Morciano di Leuca





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Toffi
Villa Toffi
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie LE07505091000031762
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
103627
Over deze buurt

Morciano di Leuca, LE
In de buurt
Strand van Pescoluse10 min. rijden - 4.5 km- Kasteel van Morciano di Leuca5 min. wandelen - 0.5 km
- Chiesa Madre7 min. wandelen - 0.6 km
- Torre Vado9 min. rijden - 3.8 km
- Strand van Santa Maria di Leuca14 min. rijden - 10.8 km
Lokaal vervoer
- Stazione di Morciano-Barbarano-Castrignano-Giuliano - 8 min. rijden
- Brindisi (BDS-Papola Casale) - 91 min. rijden
Restaurants
- Bar Eden5 min. rijden
- Chat Bar6 min. rijden
- Barlento8 min. wandelen
- Bar del Moro5 min. rijden
- Jameson Pub2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Vacation home Lucia Morciano di Leuca
Beoordelingen
10




