Hjortsby Torp - Country Living & Golf ligt in Morarp. Bezoek Vasatorps Golf Club en Helsingborg North Harbor als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kronoskogen en Ramlosa Park. Fredriksdals Friluftsmuseum en Helsingør Søfart Museum zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Morarp
Een terras, een tuin en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hjortsby Torp - Country Living & Golf. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een bagageopslagruimte, lokale maaltijdbezorging en barbecues
Tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hjortsby Torp - Country Living & Golf hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zijn huisdieren welkom bij Hjortsby Torp - Country Living & Golf?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van SEK 250 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hjortsby Torp - Country Living & Golf?
Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij Hjortsby Torp - Country Living & Golf van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 134, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hjortsby Torp - Country Living & Golf inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Waar staat Hjortsby Torp - Country Living & Golf?
Dit huisje in Morarp ligt op 4,2 km van Vasatorps Golf Club en op 10 km afstand van Bruces Skog norra en Väla Centrum. Ook Fredriksdals Friluftsmuseum en Tropikariet liggen op 10 km afstand.