Gehele woning

Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning

Een zwembad met een witte pergola, een groot huis met balkon en een tuin met bloemen en palmbomen.
Een woonkamer met een wenteltrap, een bank, een bijzettafeltje en een raam.
Een ruime woonkamer met een bank, een eettafel met stoelen, een trap en grote ramen met uitzicht.
Een terras met een tafel en stoelen, met uitzicht op een prachtig landschap.
Een slaapkamer met een schuine kap, een bed met een gestreept dekbedovertrek, een roze kussen, een nachtkastje met een lamp, en een schuifdeur naar een buitenruimte.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 915
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning

  • Gelegen in Montoro verwelkomt dit 237 m² grote vakantiehuis tot 15 gasten met 5 slaapkamers en 3 badkamers. Jullie beschikken over een privé, goed uitgeruste keuken, airconditioning, tv en wasmachine voor extra comfort. Zelf inchecken maakt flexibele aankomsttijden mogelijk.



    Stap naar buiten op het privébalkon waar jullie kunnen genieten van maaltijden bereid op de eigen barbecue. De accommodatie beschikt over een privé buitenzwembad en een buitendouche, ideaal om af te koelen tijdens jullie verblijf.



    Jullie hebben toegang tot 3 gedeelde parkeerplaatsen bij de woning. Huisdieren zijn welkom om mee te komen op vakantie. Roken is niet toegestaan in het hele huis en feesten of evenementen zijn strikt verboden.



    Let op: alleen gasten ouder dan 25 jaar mogen het incheckproces voltooien. Voor gezinnen die met baby's reizen kan op verzoek bij de eigenaar een kinderbedje geregeld worden.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Montoro. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre del Reloj en Iglesia Parroquial de San Andrés Apóstol. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Bodegas Herruzo en Parque Arqueológico Torreparedones. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Montoro
Meer vakantiehuizen in Montoro
Kaart
Montoro

In de buurt

  • Een historisch plein met een opvallende toren en bogen.
    Mezquita-catedral de Córdoba
    43 min. rijden - 58.2 km
  • Gemeentelijk Archeologisch Museum van Montoro
    5 min. rijden - 3.6 km
  • Parroquía de Nuestra Señora de la Asunción
    20 min. rijden - 25.9 km
  • Torre Garci Méndez
    20 min. rijden - 25.9 km
  • Aquasierra
    26 min. rijden - 32.7 km

Lokaal vervoer

  • Villa del Rio Station - 21 min. rijden
  • Cordoba (ODB) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Hostal Restaurante Montoro
    7 min. rijden
  • Rural Molino la Nava Hotel Montoro
    4 min. rijden
  • Bar Casa Yepez
    5 min. rijden
  • Restaurante El Jardinito
    7 min. rijden
  • Majara
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 915, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Los Rosales De La Palmilla' with Private Pool, Balcony and Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Montoro ligt op 3,3 km van Gemeentelijk Archeologisch Museum van Montoro en op 25 km afstand van Torre del Reloj en Centro de Interpretación de Adamuz. Ook Centro del Olivar de Sierra-Adamuz en Iglesia Parroquial de San Andrés Apóstol liggen op 25 km afstand.