Gehele woning
Auvezines - MONTGEY - Gîte
Dit vakantiehuis in Montgey is voorzien van een keuken en een open haard
Fotogalerie voor Auvezines - MONTGEY - Gîte





Gehele woning
2 badkamers200 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Le Refuge du Tarn - Grand Jardin
Le Refuge du Tarn - Grand Jardin
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
G1016
Over deze buurt

MONTGEY
In de buurt
- Marché de Revel11 min. rijden - 8.4 km
- Musée du Bois et de la Marqueterie11 min. rijden - 8.4 km
- Église de Saint-Felix11 min. rijden - 10.3 km
- Château de Saint-Félix-Lauragais11 min. rijden - 10.4 km
- Lac de Saint-Ferréol15 min. rijden - 11.4 km
Lokaal vervoer
- Station Avignonet - 24 min. rijden
- Castres (DCM-Mazamet) - 39 min. rijden
Restaurants
- McDonald's11 min. rijden
- Hotel-Restaurant du Midi9 min. rijden
- Cap De Castel9 min. rijden
- Le Rhealba15 min. rijden
- Café de la Promenade9 min. rijden








