Fotogalerie voor Residence Le Chiuse - Casa Verde





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Moncioni Montevarchi
Over deze accommodatie
Residence Le Chiuse - Casa Verde
Gelijkaardige accommodaties

Residence Le Chiuse -Casa Marrone
Residence Le Chiuse -Casa Marrone
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 15 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT051026C2UPJR595C
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence Le Chiuse Casa Verde
Residence Le Chiuse - Casa Verde Montevarchi
Residence Le Chiuse - Casa Verde Private vacation home
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Residence Le Chiuse - Casa Verde
Beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
9,6/10
Netheid
Beoordelingen
14 aug 2018
10 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Loek H.
18 aug 2017
Persoonlijk, warm en aangenaam verblijf in Toscane
Loek H.
14 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Kristina B.
22 mei 2023
Positief: Netheid
Spring serenity
Kristina B.
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Betina S.
12 dec 2019
Positief: Netheid
Vacation 2019 - Family Strockmeijer
Betina S.
10/10 – Uitstekend
John C.
8 sep 2019
Positief: Netheid
A welcoming Italian family experience with memories to cherish!
John C.
7 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Volker S.
12 aug 2019
Positief: Netheid
Wunderbarer Urlaub bei Anna und Dino
Volker S.
10/10 – Uitstekend
Christian B.
15 aug 2018
Fantastic location
Christian B.
2 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Puisset Y.
29 aug 2017