La Martiniere ligt in Montélier. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc Jouvet en Berlin. Daarnaast kun je ook Universiteit van Valence en Centre Historique de la Résistance et de la Déportation bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Circa'Parc en Centre du Patrimoine Armenien zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Montélier
Rue René Cassin, Montelier, Auvergne-Rhône-Alpes, 26120
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
LA Martiniere Hotel
LA Martiniere MONTELLIER
LA Martiniere Hotel MONTELLIER
Veelgestelde vragen
Waar staat La Martiniere?
Dit hotel in Montélier ligt op 3,5 km van Saint-Didier Golf Club en op 4,8 km van Circa'Parc. Ook Valence Parc Expo (evenementenhal) en Église de St-Jean liggen op 15 km afstand.