El Tejar, villa in Montecorto with pool and garden
El Tejar is een indrukwekkende villa in Montecorto, op slechts 15 minuten van Ronda. De woning combineert de typische stijl van een oude Andalusische/Marokkaanse woning met moderne gemakken. Het is een bijzonder romantisch huis met witgekalkte balken en terracottavloeren. Er zijn 4 tweepersoonskamers met eigen badkamer, 4 prachtige terrassen en een tuin met een rond zwembad.
Dit is een uitzonderlijk familie-vakantiehuis met schitterend uitzicht op de Sierra de Grazalema. De villa biedt privacy en rust, want ze ligt op het hoogste punt van Montecorto, maar toch op slechts vijf minuten lopen van het dorpscentrum.
Een fantastische plek voor een ontspannen vakantie.
Gelijkaardige accommodaties
Casa Rural Cantarrana: spacious rural house with pool, Wi-Fi, air conditioning, idyllic setting
Arriate
Casa Rural Cantarrana: spacious rural house with pool, Wi-Fi, air conditioning, idyllic setting
dit appartement ligt in Montecorto. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Puente Nuevo en Dolmen van de Reuzin. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Bodega Joaquín Fernández en Conrad Wijnmakerij. Bekijk onze reisgids voor Montecorto
Zijn huisdieren welkom bij El Tejar, villa in Montecorto with pool and garden?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij El Tejar, villa in Montecorto with pool and garden?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij El Tejar, villa in Montecorto with pool and garden van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 750, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij El Tejar, villa in Montecorto with pool and garden inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij El Tejar, villa in Montecorto with pool and garden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat El Tejar, villa in Montecorto with pool and garden?
Dit appartement in Montecorto ligt op 3,6 km van Embalse de Zahara en op 15 km afstand van Dolmen van de Reuzin en La Playita. Ook Recreatiegebied Arroyomolinos "La Playita" en Romeinse ruïnes van Acinipo liggen op 15 km afstand.