Particuliere eigenaar

New Listing

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Keuken

Over deze buurt

New Listing ligt in Mont-Dore. Bezoek Grands Thermes en Notre-Dame d'Orcival, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Le Capucin en Puy de Sancy. Mont Dore Avonturen en Parc Fenestre zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mont-Dore
Kaart
MONT DORE

Lokaal vervoer

  • Station Mont-Dore - 15 min. wandelen
  • Clermont-Ferrand (CFE-Internationale luchthaven Clermont-Ferrand - Auvergne) - 63 min. rijden

Restaurants

  • Auberge du Lac de Guery
  • Le Comptoir Cyrano
  • Le Panthéon
  • Hôtel de l'Aviation
  • Auberge Aux 500 Diables

Over deze accommodatie

New Listing

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • New Listing biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij New Listing hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Keukens en verwarming

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij New Listing?

Ja, bij New Listing zijn huisdieren met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij New Listing inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij New Listing uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat New Listing?

Deze accommodatie in Mont-Dore ligt op 10 minuten wandelen van Thermes du Mont-Dore en Funiculaire du Capucin. Ook Mont Dore Avonturen en Station du Mont-Dore liggen op 3 km afstand. Station Mont-Dore ligt op 15 minuten wandelen.