HOTEL LOS TAMBOS DEL CARIBE BEACH
Aan het strand, met 2 buitenzwembaden
Fotogalerie voor HOTEL LOS TAMBOS DEL CARIBE BEACH





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op het strand laden

Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Airconditioning
Flatscreentelevisie
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Deluxe driepersoonskamer, uitzicht op het strand laden

Deluxe driepersoonskamer, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Airconditioning
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Deluxe vierpersoonskamer, balkon, uitzicht op het strand laden

Deluxe vierpersoonskamer, balkon, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Familiekamer, balkon, uitzicht op het strand laden

Familiekamer, balkon, uitzicht op het strand
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Familiekamer, balkon laden

Familiekamer, balkon
Hoogtepunten
Een balkon
Airconditioning
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

kilometro 8 sector la playa, San Bernardo del Viento, Córdoba, 231509
Over deze accommodatie
HOTEL LOS TAMBOS DEL CARIBE BEACH
Gelijkaardige accommodaties

CASA ORIGEN BOUTIQUE
CASA ORIGEN BOUTIQUE
- Op privéstrand
- Zwembad
- Bubbelbad
- Ontbijt inbegrepen
De prijs is € 96
21 dec - 22 dec
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: COP 30000 per huisdier, per nacht
- Diner: COP 35000
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 121250
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur








