Gehele chalet

ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2

Fotogalerie voor ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2

Een luchtendicht uitzicht op een groep traditionele huizen met schuine daken, omringd door weelderig groen en een kronkelende weg.
Een speeltuin met een glijbaan en klimconstructies, omgeven door bomen en gras.
Een woonhuis met een groot gazon, twee huizen met rode dakpannen en volwassen bomen.
Een houten chalet met een televisie op een kast, een bank, een tafel en twee ramen met gordijnen.
Een kamer met houten lambrisering, een bed, twee bedlampen en een raam met gordijnen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2

  • "
    De charme van de accommodatie :
    Gelegen in het hart van de prachtige regio Poitou-Charentes, biedt deze
    chalet een ideale omgeving voor een vakantie met familie of vrienden.
    Gelegen in het Pescalis-park, een natuurlijke ruimte van 150 hectare,
    waarvan 100 hectare aan meren, belooft deze chalet een charmante en
    rustige ontsnapping. Met zijn gevarieerde fauna en flora, pittoreske
    wandelingen en uitzonderlijke rustplekken, is de omgeving een ware oase
    van rust.
    `
    Activiteiten en diensten :
    Liefhebbers van zoetwatervissen en natuurliefhebbers zullen blij zijn
    met meer dan honderd hectare gespecialiseerde vijvers. Bovendien worden
    er tal van activiteiten en animaties aangeboden voor het hele gezin.
    Een buitenzwembad is ook beschikbaar voor ontspanning onder de zon.
    Gratis parkeergelegenheid, een 7 dagen per week geopende wasserette en
    een restaurant dat elke dag open is, zijn ook beschikbaar voor uw
    comfort.
    `
    Beschrijving van de chalet :
    De chalet is voorzien van alle comfort voor een onvergetelijk verblijf.
    Het heeft een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een slaapkamer met
    twee eenpersoonsbedden en een woonkamer met een slaapbank. De open
    keuken is volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft om heerlijke
    maaltijden te bereiden. De badkamer met douche en wastafel biedt alle
    benodigde comfort. Een groot gemeubileerd terras is ook beschikbaar om
    onvergetelijke momenten te delen. Tot slot, vergeet niet om uw gevoel
    voor humor mee te nemen, want zoals ze zeggen: "Lachen is de zon die de
    winter van het gezicht van de mens verdrijft", en bij ons is de winter
    net zo zeldzaam als vliegende vissen!"
    `
    Natura Resort Pescalis - Terres de France - Cottage 3 pièces
    opties en diensten :
    - barbecue: Betalende dienst (tarieven beschikbaar ter plaatse)
    - Accommodatie borg: Verplicht : vanaf 250€ per verblijf
    - Babybed: Facultatief : vanaf 10€ per verblijf
    - Zwembad collectief: Inclusief in de prijs
    - -Zwembad openingsdata : 13-06 op 13-09 (
    )
    - televisie: Inclusief in de prijs
    - Wifi: Inclusief in de prijs
    - Huisdieren toegestaan: Verplicht : vanaf 5€ per dier per dag
    - aankomsttijd: De 16:00 à 19:00
    - vertrektijd: 10H
    - eindschoonmaak: Facultatief : vanaf 65€ per verblijf (Lors du départ,
    un contrôle propreté est effectué avant restitution de la caution. Des
    frais supplémentaires peuvent s'appliquer suivant l'état du logement.)
    - handdoek: Facultatief : vanaf 6€ per persoon per verblijf
    - Beddegoed: Facultatief : vanaf 8€ per set per verblijf
    - toeristenbelasting volwassenen: Ter plaatse te betalen volgens de
    geldende prijzen
    - Verwarmer: Inclusief in de prijs
    - Plancha: Betalende dienst (tarieven beschikbaar ter plaatse)
    -
    -
    - CAPACITEIT VAN DE ACCOMMODATIE: Om redenen van verzekering en
    veiligheid mag de maximale capaciteit van de accommodatie (aantal
    reizigers) in geen enkel geval worden overschreden. Een baby telt als
    één reiziger. Elke overschrijding van deze capaciteit kan leiden tot
    weigering van de toegang tot de accommodatie door de instelling of
    annulering van de boeking.
    -
    - De gasten van deze accommodatie moeten de accommodatie schoonmaken of
    een extra dienst afnemen voor het einde van hun verblijf. Een toeslag
    kan door de accommodatie worden toegepast bij niet-naleving. Tenzij
    anders aangegeven door de accommodatie, moeten de gasten hun eigen
    beddengoed en handdoeken meenemen voor hun verblijf. Een pakket kan
    door de accommodatie tegen een toeslag en onder voorbehoud van
    beschikbaarheid worden verstrekt. Neem contact op met de accommodatie
    voor alle verzoeken. Deze accommodatie is een camping met een
    toeristisch doel. Neem vooraf contact met ons op als u een reservering
    wilt maken in het kader van een zakenreis.
    -
    .
    `
    De gasten van deze accommodatie moeten de accommodatie schoonmaken of
    een extra dienst afnemen voor het einde van hun verblijf. Een toeslag
    kan door de accommodatie worden toegepast bij niet-naleving. Tenzij
    anders aangegeven door de accommodatie, moeten de gasten hun eigen
    beddengoed en handdoeken meenemen voor hun verblijf. Een pakket kan
    door de accommodatie tegen een toeslag en onder voorbehoud van
    beschikbaarheid worden verstrekt. Neem contact op met de accommodatie
    voor alle verzoeken. Deze accommodatie is een camping met een
    toeristisch doel. Neem vooraf contact met ons op als u een reservering
    wilt maken in het kader van een zakenreis.

    "Dompel jezelf onder in het hart van de regio Poitou-Charentes, ideaal gelegen tussen de Puy du Fou, de Futuroscope en de moerassen van Poitou. Op slechts een steenworp afstand van uw accommodatie, ontdek het park Pescalis, een natuurlijke oase van 150 hectare met zijn 100 hectare aan meren. Dit unieke park in Europa is een echt paradijs voor vissers en liefhebbers van de diversiteit van fauna en flora. Neem de tijd om te wandelen, te ontspannen en de omgeving te verkennen. Op slechts 30 minuten van de Puy du Fou, 45 minuten van de Marais Poitevin, en niet ver van La Rochelle, wacht de oceaan op je voor een maritieme uitstap."

    Pets - allowed

    Natura Resort Pescalis - Terres de France, Site de Pescalis, Route de Niort, 79320 Moncoutant sur Sevre

    Routebeschrijvingen
    Met de auto:
    Vanuit het noorden, van Cholet via de D744 (volg Poitiers en vervolgens Niort naar Mauléon)
    Vanuit het zuiden, neem de afslag richting Nantes/Cholet en vervolgens Coulonges sur l’Autize en l’Absie bij Niort. Volg de borden naar Moncoutant.
    Vanuit het zuiden, neem de afslag richting Nantes, Cholet, en vervolgens Coulonges sur l’Autize en l’Absie bij Niort. Volg de borden naar Moncoutant.
    Parijs/Moncoutant Pescalis: 403 km, Marseille/Moncoutant Pescalis: 879 km, Lyon/Moncoutant Pescalis: 682 km, Bordeaux/Moncoutant Pescalis: 250 km

    Met de trein:
    TGV-stations in Niort, Poitiers en Nantes (Poitiers-Paris: 1u45)

    Met het vliegtuig:
    Internationale luchthaven van Nantes-Atlantique - Vliegvelden van Niort en Poitiers, Vliegveld van Mauléon Bocage, Z.A de Rorthais.
    +33 (0)5 55 84 34 48

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Moncoutant-sur-Sèvre. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Château Saint Mesmin en Château de Bressuire. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Pescalis - Mini Golf en Golf de Mazières-en-Gâtine. Aquarium Pescalis en Le Nombril du Monde zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Moutiers-Sous-Chantemerle
Meer chalets in Moutiers-Sous-Chantemerle
Kaart
Moutiers-sous-Chantemerle

In de buurt

  • Een smalle waterweg langs dichte, mosbegroeide bomen.
    Parc Naturel Régional du Marais Poitevin
    41 min. rijden - 49.0 km
  • Een rustig vijver omgeven door bomen en struiken, met een rode brug op de achtergrond.
    Parc Oriental de Maulévrier
    42 min. rijden - 47.2 km
  • Ruiters in middeleeuwse kostuums, vlaggen zwaaiend, op een stoffig pad met stenen muren en begroeiing.
    Puy du Fou
    43 min. rijden - 44.4 km
  • Aquarium Pescalis
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Maison du Marais Poitevin
    57 min. rijden - 61.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Cerizay Center - 16 min. rijden

Restaurants

  • Cantine Scolaire
    13 min. rijden
  • Boulestreau Patrick
    4 min. rijden
  • Le Bel Air
    19 min. rijden
  • Caillaud Michel
    12 min. rijden
  • Cafe Rendez-Vous
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat ZEcamping 3 étoiles piscine animaux acceptés cottage TV LV BBQ 41m2?

Deze chalet in Moncoutant-sur-Sèvre ligt op 0,3 km van Aquarium Pescalis en op 20 km afstand van Château Saint Mesmin en Pescalis - Mini Golf. Ook Château de Bressuire en Bressuire Notre Dame liggen op 20 km afstand.