Peaceful cottage on the Baltic Sea for 8 people and baby
Het rieten dak - vrijstaande "Dune Rose 'is gelegen in de Verenigde Zicker / Mönchgut schiereiland Rügen, Boddenstr. 17c.
Het huis (100m²) is geschikt voor maximaal 8 personen en baby.
Het is gelegen in de Verenigde Zicker, een van de mooiste eiland dorpen op het schiereiland Mönchgut en is stijlvol overweegt de monumentenzorg en de natuur gebouwd.
Het riet - dak brengt een gezellige Sfeer en passen het algemene karakter van het dorp. Elk huis heeft een eigen aparte ingang.
EC: Woonkamer met uitgang naar het terras met tuinmeubelen, mooi bankstel en opium tafel, telefoon, 50 "(127cm) plasma - tv, Stereo / CD, eettafel met 8 stoelen, servieskast, vloerverwarming
keuken: -Landhaus ingerichte keuken in arctische geel met magnetron, vaatwasser
1 berging met wasmachine en grote elektronische wasdroger
1 badkamer met douche in natuursteen / graniet met een haardroger en make-up spiegel, vloerverwarming
OG: 2 tweepersoons - slaapkamer
1 badkamer met bad / douche in natuursteen / graniet, bidet, een haardroger en Make-up spiegel, vloerverwarming
zolder: 2 tweepersoons - kamers, waarvan sommige met inbouwkasten ingericht, met foto's
2 gratis parkeren op het terrein
Woonkamer: Vloerverwarming, mooie bankstel met opium tafel, Eettafel met 8 stoelen, servieskast, "(127cm) plasma - tv, Stereo, CD - speler, telefoon tafel met telefoon en Balinese spiegel pp. Kinderstoel, muren versierd met foto's, terras met Tuinmeubelen.
keuken: Verwarmde vloeren, mooie moderne keuken in arctische geel, magnetron, Fornuis met keramische -Kochfeld en oven, koelkast met vriesvak, Koepel, 2 koffiezetapparaat, waterkoker, eierkoker, broodrooster, Wafelijzer, mixer, genoeg staal - pannen snelkookpan Specerijen, enz.
Berging: wasmachine en een grote elektrische Droger, strijkijzer en strijkplank.
Het huis heeft 2 douche - baden, zowel op crème - kleur Pergamon.
badkamers: Verwarmde vloeren, glas - douche, natuursteen, grote spiegels, mooie Sanitaire voorzieningen, toilet, wastafel, verwarmde handdoekdroger, haardroger, Make-upspiegel,. OG: Tweede badkamer met vloerverwarming, douche in het bad met Douche - partitie, toilet, bidet, natuursteen - covers, grote spiegels, mooie sanitaire voorzieningen, ingebouwde wastafel met graniet - covers, verwarmde handdoekdroger, haardroger, make-upspiegel, een andere TV.
Slaapkamers boven: Doubles elk 160 x 200 en 180 x 200, met Verscholen beddengoed. Wekkerradio, versierd met foto's. Grote passpiegel. In een slaapkamer Cot 70 x 140 (gratis) met Verscholen beddengoed.
Slaapkamer II. OG: Dubbel bed 180 x 200 en twee aparte bedden van 90 x 200, een klokradio, versierd met foto's met verscholen beddengoed.
Een totaal van 16 handdoeken, 8 badhanddoeken en 3-4 theedoeken voor de vakantie periode.
Wij verwelkomen u met 2 flessen wijn.
Op het internet kunt u ons vinden op:
Beschrijving van het eiland Rügen en het dorp Gross Zicker: Het dorp Groß-Zicker op het zuidoosten van het eiland Rügen schiereiland Mönchgut gedeeltelijk onder bescherming monument. De rieten daken.
Het pittoreske stadje ligt aan de baai (Watt) en is ongeveer 2 km van de kilometers van sneeuwwitte Baltic stranden weg.
Er is een normale strand, een hond strand evenals een naaktstrand. De historische dorpsstraat door grote-Zicker is weer in Natuurlijke pleisters vernieuwd om het historische karakter van draaide stenen muren afgewerkt met rieten huizen in de schaduw van de kastanje te behouden. Zie waarde in de stad is gebouwd in 1723 Pfarrwitwenhaus, de kleine vissershaven en de oude dorpskerk met houten Belfort.
Het vissersdorp is gelegen tussen grote Zicker de Oostzee, de grote Reetflächen, brede kwelders, kort gras Weilanden en de "Zicker bergen". dit beboste Heuvels zijn een van de meest bijzondere landschappen Duitsland en een prachtig wandelgebied.
Schiereiland Mönchgut: Centraal gelegen in de zuidoostelijke regio van het eiland Rügen Schiereiland genaamd "Mönchgut", omdat in de Middeleeuwen door monniken werd beheerd en door een gracht van de Hoofdeiland werd gescheiden. Dit deel van West-Rügen met het heuvelachtige Bodden / wad met lange zandstranden bos-fiets-en wandelpaden is prachtig en was niet tevergeefs Biosphere Reserve toegelicht. Vandaag is het een van de meest populaire toeristische gebieden van het eiland. Wilt u het nog levendig zijn de Badplaatsen Sellin, Göhren, Sellin en de stedelijke Binz niet ver weg. Veel migranten stangen lopen door mooie dorpjes. B. Thiessow, Klein Zicker, Gager pp. de kleine vissershavens aan Stone Age - graven of gewoon langs de Baltische Zee.
In het dorp zijn diverse restaurants. Straal van ongeveer 5 km zijn er ongeveer 20 meer restaurants
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: internettoegang
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Boeken
Spellen
Stereo-installatie
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuinmeubels
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
In een dorp
Op het platteland
Dingen om te doen
Golf
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jagen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Mönchgut-Granitz. Bezoek culturele hoogtepunten Mönchgüter Museen en Bernsteinmuseum Sellin. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Jagdschloss Granitz en Theater Putbus. Reis je met kinderen? Overweeg dan Dünengolf Göhren en AHOI! Rügen Spa- & Waterpark. Ga voor waterpret zoals windsurfen en zeilen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en jagen. Bekijk onze reisgids voor Gager
Zijn huisdieren welkom bij Peaceful cottage on the Baltic Sea for 8 people and baby?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Peaceful cottage on the Baltic Sea for 8 people and baby inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Peaceful cottage on the Baltic Sea for 8 people and baby uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Peaceful cottage on the Baltic Sea for 8 people and baby?
Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Mönchgut-Granitz ligt bij de zee, op 3 km afstand van Natuurreservaat Mönchgut en Strand van Thiessow. Ook Rügen-Markt en Strand Lobbe liggen op 5 km afstand.