Villa Azur ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand in Cap d'Ail. Haven van Monaco en Jachthaven van Nice zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Promenade des Anglais en Winkelcentrum CAP 3000. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Monte Carlo Formula 1-racecircuit of Allianz Riviera. Bekijk onze reisgids voor Cap d'Ail
44, Av. Prince Rainier III de Monaco, Cap d'Ail, Alpes-Maritimes, 6320
In de buurt
Jardin Exotique
13 min. wandelen - 1.1 km
Haven van Monaco
7 min. rijden - 2.9 km
Monte Carlo Formula 1-racecircuit
7 min. rijden - 3.2 km
Stade Louis II
16 min. wandelen - 1.4 km
Plage Mala
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Tramstation Pont Michel - 11 min. rijden
Station Cap-d'Ail - 17 min. wandelen
Nice (NCE-Côte d'Azur) - 29 min. rijden
Restaurants
TOTAL
9 min. wandelen
Nuit de Saïgon
13 min. wandelen
A'Trego
6 min. rijden
Les Delices
10 min. wandelen
Uvita
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Villa Azur
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een wasserij, maar ook een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets, een tuin en een picknickplaats. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met satellietzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis flessenwater zijn enkele van de overige voorzieningen.
Villa Azur heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis flessenwater. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Gratis onoverdekt lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In de buitenwijken
Dingen om te doen
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
3 etages
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 18 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 150 per verblijf
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 6.70 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Azur Apartment Cap d'Ail
Villa Azur Cap d'Ail
Villa Azur Cap d'Ail
Villa Azur Aparthotel
Villa Azur Aparthotel Cap d'Ail
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Azur?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Villa Azur inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Azur uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Azur?
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 1,2 km van Jardin Exotique en op 5 km afstand van Monte Carlo Formula 1-racecircuit en Casino Monte Carlo. Ook Stade Louis II en Port de Cap d'Ail liggen op 2 km afstand. Station Cap-d'Ail ligt op 17 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Azur
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 48 van 89 beoordelingen
10 - Uitstekend
48
Gastenscore: 8 - Goed. 20 van 89 beoordelingen
8 - Goed
20
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 89 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 89 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 89 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Luc, Antwerpen
Reisde met familie
26 jul 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Perfecte ligging om Monaco en Nice te bezoeken. Voldoende plek in het appartement.
Luc
5 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Niek
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Niek
1 nacht verbleven in juli 2019
4/10 – Matig
Blanca
Reisde met familie
29 okt 2024
Negatief: Comfort kamer
Me fue muy mal, le daría una calificación de 5, camas muy duras, sin café, sin agua para tomar, sin amenidades y la distancia que menciona a los lugares turísticos no corresponde.
Para ir al toilets bajar 6 escalones y piso resabloso, fácil de caerse, y está en una avenida que no hay ni donde tomar un bus. Y no hay nada para comprar ni agua al
Menos en 4 klm a la redonda.
Blanca
2 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Peter
Zakenreiziger
29 okt 2024
Positief: Netheid
Peter
2 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Elisa
Reisde met familie
9 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We had to walk around 40 min just to get to transportation or to eat something
Elisa
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Humberto
7 okt 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Humberto
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Harold
29 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Andrea the owner went out of his way and helped with transport and overall directions.
Harold
2 nachten verbleven in september 2024
4/10 – Matig
Chris
Reisde met familie
20 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Un bruit permanent
Les photos de l’établissement sont corrects, c’est propre, décoré de manière « sympa », confort globalement satisfaisant malgré quelques retours d’odeurs d’égouts très désagréable !
En revanche, notre nuit fut «compliqué », la route descendante vers Monaco passe 1m derrière le mur du studio 1, celui qu’on occupait !
Une circulation dense et ininterrompue nuit et jour.
Les places de stationnement réservés demandent une vigilance maximale pour en sortir car la circulation comme évoqué en amont est dense et ininterrompue.
À quasiment €300 la nuit, oui, nous sommes déçu.
Chris
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Isabella
Reisde met partner
12 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This villa is home away from home! I absolutely adored everything about it, the rooms are really large and renovated, it comes fully equipped with kitchen, utensils, and pots and pans, and the view never gets old. The rooms come with air conditioning as well. The hotel manager, Andrea, is very nice and sweet and super helpful. It is only a 10 minute walk to Monaco. This villa was so peaceful and cozy. I recommend anybody to rent this villa as it is very affordable and in a perfect location. You won't be disappointed!
Isabella
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Kevin
23 jul 2024
Kevin
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Eric
Zakenreiziger
28 mei 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Did not clean room once throughout entire four night stay. Wifi did not work at all after trying two networks. No Shampoo or conditioner at all. Only hand soap. Also no food on property and the delivery service they suggested doesn't answer. They claim they are not a hotel then they call themselves a hotel in same sentence. Key does not work on main entrance. Definitely avoid.
Eric
4 nachten verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Patricia
27 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Un peu déçu.
Nous avions réservé chambre avec terrasse , pas eu de terrasse . Très bruyant car sur la route principale de Monaco .
Pas de box donc pas de tv ni de wifi.
Manque lampe de chevet ou de lecture obliger de laisser la lumière générale .
Parking très serrer encore heureux que se n’était pas plein, pas de petit dej d’image vu le prix
Patricia
4 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
James
Zakenreiziger, Reisde met partner
22 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful view. Small room but perfect for a couple. Love Villa Azur and would come back. Make sure you are able to walk up and down hill to get to the town and beaches. Staff was friendly and great. Thank you
James
10/10 – Uitstekend
Martin
19 sep 2023
Martin
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
marianne
10 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Andre was an amazing host . We felt like we were in an authentic French /Italian Villa with beautiful views. Andre made sure we were comfortable and had what we needed . He gave us great information and interesting facts. Had a great two nights there .
marianne
2 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Christophe
Zakenreiziger
2 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Correct avec quelques bémols
Studio très correct. Mais mal adapté pour un séjour pro car pas de place de parking réservée, parking plein en été, obligé de se garer plus loin. Attention Pas de petit déjeuner possible sur place en option! Eloigné du centre pour un pro. Obligé de prendre la voiture et se payer les embouteillage pour entrer et sortir de Monaco matin et soir!
Christophe
2 nachten verbleven in juli 2023
4/10 – Matig
Shashi
7 jul 2023
Shashi
2 nachten verbleven in juli 2023
4/10 – Matig
Francesco
Zakenreiziger
1 jul 2023
Negatief: Comfort kamer
Francesco
1 nacht verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Gabriele
19 jun 2023
Gabriele
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
aristotle
Reisde met familie
16 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view from the property. The serenity and peaceful area.
aristotle
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Jeremy
11 jun 2023
Jeremy
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Larry
31 mei 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Charming and gracious!
The Villa is the essence of old-world charm. You can step back to a time when everything was simple. Katy and Adriano (hope that is correct) were gracious hosts who made us feel right at home. They went out of their way to assure our stay was problem free. I would not hesitate to return.
Larry
6 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Heather
Reisde met partner
29 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy walk into Monaco or to local stores. Bit of an uphill trek on the way back, but that’s Monaco. Wonderful room that had everything we needed. Fantastic view of the ocean.