Geheel appartement

Kosmic 702 by Avecoeur

Fotogalerie voor Kosmic 702 by Avecoeur

Een balkon met uitzicht op een stadsgezicht, een houten tafel en twee witte fauteuils met kussens.
Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje, een raam met uitzicht en een deur.
Een moderne keuken met donkergrijze kastjes, een houten aanrechtblad en een vloer van marmertegels.
Een meerlaags woongebouw met balkons, een hekwerk en een rood verhard voetpad.
Een moderne woonruimte met een eethoek, een bank, een televisie, een lamp en een keuken met een wasmachine.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Kosmic 702 by Avecoeur

  • Vue mer - appartement 3 pièces offrant :
    -une spacieuse pièce de vie avec entrée, salon avec TV connectée, salle à manger avec table à rallonges confortable pour 4 personnes.
    -une cuisine équipée et aménagée
    -2 chambres avec 2 lits de 160cm
    -2 salle d'eau/bains dont 1 attenante
    -Grande terrasse avec vue mer et très dégagées
    -1 garage privatif fermé avec porte et sécurisé en sous-sol de l'immeuble
    -7ème étage avec ascenseur
    -Internet haut débit - fibre optique.

    Environnement calme.

    Au cœur de Roquebrune Cap Martin, commerces et restaurants accessibles à pieds
    Linge de lit et serviettes fournis.
    Service de conciergerie à la carte sont disponibles sur demande (blanchisserie, taxis, baby-sitting, chef privé etc).
    Fêtes non autorisées.

    Important: il y a 2 salles d'eau dans l'appartement: actuellement la paroi de douche n'est pas installée dans le petite salle d'eau, ainsi la douche n'est pas utilisable. Il y a la grande salle d'eau avec une douche qui fonctionne.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Roquebrune-Cap-Martin. Bezoek Casino Monte Carlo, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of kies voor een actieve bezigheid bij Haven van Monaco en Jachthaven van Nice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Monte Carlo Formula 1-racecircuit of Stade Louis II. Bekijk onze reisgids voor Roquebrune-Cap-Martin
Meer appartementen in Monaco
Kaart
Roquebrune-Cap-Martin, Alpes-Maritimes

In de buurt

  • Arboretum du Mont-Gros
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Carnoles Strand
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Promenade du Soleil
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Bureau voor toerisme van Menton
    3 min. rijden - 2.5 km
  • Cabanon Le Corbusier
    3 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Roquebrune-Cap-Martin Carnolès - 3 min. wandelen
  • Nice (NCE-Côte d'Azur) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Loulou Pirate
    12 min. wandelen
  • Le Big Boss
    19 min. wandelen
  • Biera d’Aqui
    3 min. rijden
  • O Douro
    1 min. wandelen
  • Le P'tit Resto
    20 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Kosmic 702 by Avecoeur?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Kosmic 702 by Avecoeur inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kosmic 702 by Avecoeur uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Kosmic 702 by Avecoeur?

Dit appartement in Roquebrune-Cap-Martin ligt op 3 km afstand van Cabanon Le Corbusier, Lucien Barrière-casino en Jardins Biovès. Ook Bureau voor toerisme van Menton en Salle des Mariages liggen op 3 km afstand. Station Roquebrune-Cap-Martin Carnolès ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Menton is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk