
Vakantie en citytrip naar Momase Regio
Foto van Arlene Cheng
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in Momase Regio

Huon Gulf Hotel & Apartments
Markham Rd Lae
De prijs is € 137 per nacht van 13 mrt tot 14 mrt
€ 137
13 mrt - 14 mrt
inclusief belastingen en toeslagen
7,8/10 Good! (23 beoordelingen)
Clean room, good staff
Beoordeeld op 6 dec 2025


Nambis Inn
Section 32 Allotment 1 Petrea Street Madang Madang
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 106 per nacht van 7 mrt tot 8 mrt
€ 106
7 mrt - 8 mrt
inclusief belastingen en toeslagen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Botanische Tuinen van Lae
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Lae de mooie natuur van Botanische Tuinen van Lae. Verken het regenwoud met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Flying Fox Roosts
Je kunt meer ontdekken over de geschiedenis van Madang tijdens een dagje in Flying Fox Roosts.
WWII Dump
WWII Dump is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Finschhafen, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie?
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
