South Facing Apartment, Fantastic Sea Views,Terrace, 300m beach
Dit is een geweldig appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers en was nieuw op de markt in juli 2018. In maart 2019 zijn er nog meer verbeteringen doorgevoerd met stijlvol zit- / eetmeubilair, plus een grote slaapkamer met alle nieuwe kingsize bedden en meubels.
Het is een licht en ruim appartement op het zuiden met een terras met een prachtig uitzicht op zee en profiteert van de zon 's morgens tot' s avonds en het hele jaar door. Het heeft ook het voordeel van een privégarage, wat ideaal zou zijn als u op een fietsvakantie bent, veel ruimte voor fietsen plus een auto.
Gelegen in een goed onderhouden gemeenschap, heeft dit prachtige appartement een grote open lounge / eetkamer met twee banken, FreeSat TV en DVD-speler en profiteert ook van gratis Wi-Fi, met airco. Schuifdeuren leiden u vanuit de woonkamer naar het zeer ruime privéterras met prachtig uitzicht over de stranden van Mojacar. Het grote terras is een geweldige zonwering en biedt voldoende ruimte om buiten te dineren met een grote tafel (zonwering is beschikbaar om indien nodig tegen de zon te beschermen), plus het extra voordeel van een luxe tweezitsbank en twee fauteuils en twee ligstoelen . Er is een goed ingerichte aparte keuken met ontbijtbar plus alle apparaten van thuis - wasmachine, koelkast met vriesvak, oven en kookplaat, magnetron, waterkoker etc. De ruime slaapkamer heeft glazen schuifdeuren naar het terras, een kingsize bed met airco, een eigen badkamer (bad / douche), kluis en föhn. De tweede slaapkamer is een tweepersoonskamer met airco en een aangrenzende familiebadkamer met douche. Het complex heeft ook twee gemeenschappelijke zwembaden om uit te kiezen.
Dit appartement ligt op een geweldige verhoogde locatie, op de 3e verdieping. Mojacar Playa ligt op slechts 300 meter via een eigen gated pathway (roze pad) van gouden zandstranden, cafés en restaurants. Er is ook een bus die elke 30 minuten langs het Playa rijdt en slechts € 1 kost. 20 per reis. Het is ideaal gelegen voor diegenen die het gemak van voorzieningen en het strand dichtbij willen hebben, maar ook rust en ontspanning willen. De zee aan dit uiteinde van de Playa (in tegenstelling tot verderop waar het snel wegvalt) is ideaal voor kinderen, omdat ze tot aan het einde van de kade tot aan de taille diep is.
Er is een wekelijkse korting van 7+ dagen 5% en 28+ dagen 35% (mei-okt), 10% & 52% (nov-apr) respectievelijk. BOEKINGEN VAN 3-5 DAGEN, ZULLEN INBEGREPEN EN EXTRA KOSTEN VOOR SCHOONMAKEN EN LINNEN VAN £ 50, DIE AAN DE FACTUUR ZULLEN WORDEN TOEGEVOEGD. *** Voor lange termijn winterverhuur van een maand of meer van 1 november - 30 april, zijn rekeningen inbegrepen in de getoonde prijs (internet, elektriciteit en water) ***
dit appartement ligt nabij pretparken en vlak bij het strand in Mojacar. Club Marina Golf Mojacar en Karting Garrucha zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Extreme Avontuur Mojacar en Vera AquaVera Water Park bezoeken. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals mountainbiken en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Mojacar
Beschikt South Facing Apartment, Fantastic Sea Views,Terrace, 300m beach over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij South Facing Apartment, Fantastic Sea Views,Terrace, 300m beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij South Facing Apartment, Fantastic Sea Views,Terrace, 300m beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij South Facing Apartment, Fantastic Sea Views,Terrace, 300m beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat South Facing Apartment, Fantastic Sea Views,Terrace, 300m beach?
Dit appartement ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Sierra Cabrera en Playa Venta del Bancal. Ook Playa del Lance Nuevo en Playa del Cantal liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over South Facing Apartment, Fantastic Sea Views,Terrace, 300m beach
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 39 van 52 beoordelingen
10 - Uitstekend
39
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 52 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 52 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 52 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 52 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rob R.
28 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
comfortabel en gezellig appartement met een fantastisch uitzicht.Eigenaar reageert snel
28 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
F.J.M.
14 mrt 2026
Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Uitzicht op zee fantastisch. Wanneer je niet goed ter been bent of problemen met conditie dan zou ik niet naar dit appartement gaan. Locatie wat afgelegen van directe centrum. Appartement voldoet behalve de bank. Daar valt niet op te zitten.
14 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Katrin R.
19 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Sehr schön und sauber. Die Betten waren gut.
11 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mandy R.
6 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The property is located in a nice, quiet area with great views. It was really clean with some nice furnishings.The bed & pillows in the master bedroom were really comfortable.The host responded very quickly to any requests we had.The pool area was also nice & clean and included a toilet which was also very clean. We will be booking again.
10 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Irina S.
4 okt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely place to stay
The property is clean and large enough for a family stay.
18 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alison C.
18 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
3 weeks
Comfortable stay
21 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Fernando F.
7 aug 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Vacaciones
Todo muy bien ,preciosas vistas y muy ttanquilo,
6 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sepp G.
6 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Die Lage der Wohnung ist sehr schön. Die Wohnung bietet alles für einen schönen Urlaub. Die Anlage ist sehr gepflegt. Wir kommen gerne wieder.
56 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ingeborg K.
30 nov 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Traumhafter Meerblick
Wir hatten eine fantastische Woche in dem Apartment. Haben interessante Fahrten ins Hinterland durchegeführt und waren auch begeistert von
Mojaca Stadt
7 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Vikki W.
2 apr 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fantastic outdoor space
This is a lovely property with amazing outside space that has great views. Communication with Julie was very good. Would def come again
7 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jane T.
11 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely Apartment
The apartment was spotlessly clean and beautifully furnished .
The balcony was very spacious and well equipped with a breathtaking view .
Location was out of town so a car is essential but the plus side is the view .
15 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Robert A.
25 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This an apartment with the view, south facing so great for all sun lovers.The beach is about 10 minute walk away and 25minutes back - what a climb! The apartment is very clean and spacious and great for exploring mojacar by car or bus.We stayed for 4 weeks between September and October and the weather was very hot even when it rained loved it.Would absolutely recommend Julie as a host and the property for a stay - enjoy.
28 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tony S.
17 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
A beautiful apartment
Wonderful clean apartment with great terrace enjoying spectacular sea view.
The landlady was very helpful.
Highly recommended.
10 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Natalie V.
19 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The apartment is south facing, so you have a full day of sunshine, however it does get windy sometimes, meaning you can't use the awning to create any shade. If you are not up to climbing 3 flights of stairs with your luggage or shopping, this apartment is not for you, as there is no elevator. The garage is also quite challenging to get into as it is located on top of a steep incline. There is however the possibility to park outdoors on a lower level (also quite a climb to get from there to the apartment, same route will get you to the beach). The owner is very nice and responds super quick to any questions. Overall we had a nice stay.
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
mario m.
31 jul 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
ok
12 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
david i.
13 aug 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Superbe appartement et superbe terrasse
Superbe appartement bien agencé. La terrasse est magnifique avec une superbe vue. Pour aller à la plage soyez sportif. Entre 300 et 400 m. Pour descendre pas de problème mais pour remonter vous allez faire travailler vos mollets. Pour les commerces prévoyez la voiture. La plage la plus près est superbe, pas de monde et l’eau très chaude. Nous avons passé un superbe séjour dans cet appartement
6 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Vicente S.
30 aug 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Apartamento con unas vistas fantásticas
Hemos estado alojados mi mujer, mi hijo y yo la semana del 21 al 28 de agosto. El apartamento está impecable, todo nuevo y bien cuidado, con una limpieza exquisita. La comunicación con la propietaria a través de la aplicación es excelente. El balcón que tiene el apartamento es espectacular. La única pega es que es una tercera planta y hay que subir y bajar bastantes escaleras, así que para personas con problemas de movilidad no es aconsejable.
6 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andreas N.
4 dec 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Man möchte den ganzen Urlaub auf der Terrasse verbingen
Die liebevoll eingerichtete Wohnung war für 4 Wochen im November unser zu Hause.
Alle Zimmer und die großzügige Terrasse haben einen fantastischen Meerblick.
Morgens gegen 8 Uhr wird man von der aufgehenden Sonne geweckt und kann prima auf der Terrasse frühstücken. Den zweiten Kaffe trinkt man gemütlich in den Lounge-Möbeln. Wenn dann der Zeitpunkt kommt, den Strand zu besuchen oder zu anderen Unternehmungen aufzubrechen, tut es einem fast Leid die Wohnung zu verlassen.
Die Wohnung ist mit allem ausgestattet, was man braucht. Die Möbel im Wohnzimmer und die Betten sind bequem und die Gastgeberin Julie ist ausgesprochen freundlich und hilfsbereit. Vielen lieben Dank noch einmal an dieser Stelle für den netten Kontakt.
32 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marina v.
11 jan 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Mijn verblijf in Casa Lucie.
Casa Lucie is een mooi appartement met een fantastische uitzicht op zee. Appartement is mooi ingericht wat een verblijf zeer aangenaam maakt.
59 nachten verbleven in november 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joke d.
1 apr 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super verblijf met een geweldig uitzicht !
Bij aankomst was het even schrikken van de trappen met onze bagage , maar bij het binnenkomen was dat snel vergeten.
Een heerlijk appartement met een super terras en geweldig uitzicht.
Fijne en rustige lokatie , goede parkeer gelegenheid en een bijzondere en hartelijk contact met de eigenaresse .
Twee ruime slaapkamers met prima badkamers.
Vanuit het appartement hebben wij prachtige tochten gemaakt en via een lange boulevard is het een heerlijke wandeling langs de vele restaurants en terrasjes
Het hogere dorpje Mojacar zelf is zeker leuk om te bezoeken met de markt op woensdag.
WIJ KOMEN ZEKER TERUG
When we arrived it was quit some climb to the apartment but once inside it was quickly forgotten.
A beautiful apartment with a Hugh terras and amazing views over the sea breakfast outside in the early sunshine.
It is a nice quit location with good parking .
We had a very good and warm contact with owner Julie who responded to our questions in minutes.
We loved the two spacious bedrooms and two top bathrooms.
From casa Lucy we have made great trips and also a walk along the boulevard with all the restaurants and terraces is great.
The old village of Mojacar itself is well worth visiting specially on wednesday when the market is there.
WE WILL BE BACK
28 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ADELINE L.
23 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Au top !
Super vue! Logement impeccable et conforme à l’annonce. Le plus : garage individuel. A l’écart de l’agitation de Mojácar. Parfait 👍
5 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Emma D.
4 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cosy little apartment
Fab apartment with everything g you need for a pleasant stay. Communication with the host was good and we were able to check in early. Would recommend to definitely hire a car as it’s quite a hill and then steps up to the apartment. Would definitely stay again. 😊
5 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Enrique G.
28 jun 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Buen apartamento
Lo mejor son las vistas y la estupenda terraza, lo recordaré siempre. Fueron nuestras primeras vacaciones en familia con nuestro bebé. El apartamento está limpio y tiene muchas comodidades. La comunicación con el propietario ha sido fluida. Lo peor quizá sea lo estricto de los horarios de entrada y salida y las escaleras. La experiencia general es muy buena. Recomendable
5 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Emma G.
9 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great
Lovely Appartment had everything you needed. So clean and comfy and Julie was great.
We were arriving late so Julie went out of her way to leave us some bread, coffee, water, milk and other essential bits till we could get to the supermarket. Great location not too far to the beach and bars/restaurants would definitely go back 👍👍first class
4 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andy M.
24 feb 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
south facing lovely appartment
Second time we have rented this property, comfortable, wake up to see the sun rise , breakfast on the veranda.
Host I great and very responsive.