Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Amanda
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Omheind privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000350210001601320000000000000VV-35-1-00157230, VV-35-1-0015723
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Amanda Mogan
Villa Amanda Private vacation home
Villa Amanda Private vacation home Mogan
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Mogan. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Yumbo Shopping Center. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa del Cura en Playa de Puerto Rico. Parque Aquático Lago Taurito en Angry Birds Activity Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mogan
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Amanda inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Amanda uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Amanda?
Dit vakantiehuis in Mogan ligt op 15 minuten wandelen van Las Palmas Beaches en Playa del Cura. Ook Playa del Cura en Punta de los Frailes liggen op 2 km afstand.