Palazzo Hotel bevindt zich in Eicken, een wijk in Mönchengladbach, en ligt vlak bij een treinstation. Geniet van de prachtige natuur bij Maas-Schwalm-Nette Natuurpark en Kaarstermeer. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Bunter Garten en Krefeld Zoo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Grenzlandstadion of Borussia-Park. Bekijk onze reisgids voor Mönchengladbach
Hindenburgstr. 286, Moenchengladbach, NW, 41061
In de buurt
Hindenburgstrasse
1 min. wandelen - 0.0 km
Kaiser-Friedrich-Halle
15 min. wandelen - 1.3 km
Bunter Garten
19 min. wandelen - 1.6 km
Alter Markt
20 min. wandelen - 1.7 km
Museum Abteiberg
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Mönchengladbach Hbf - 7 min. wandelen
S-Bahnhalte Mönchengladbach-Lürrip - 9 min. rijden
Düsseldorf International Airport (DUS) - 30 min. rijden
Restaurants
Olympia Grill Am Schillerplatz
8 min. wandelen
McDonald's
11 min. wandelen
Ruff's Burger Mönchengladbach
15 min. wandelen
i-bubble | Bubble Tea Flavour + Tea + Topping
10 min. wandelen
La Luna Gelateria
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palazzo Hotel
Hotel in Eicken
Palazzo Hotel biedt onder andere een terras en een snackbar/deli. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Een automaat, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Palazzo Hotel bieden voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes, bovenop geluiddichte muren en gratis kranten.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Televisies met satellietzenders
Microgolfovens (op verzoek), verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 9,99 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 11,99 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op verzoek
Microgolfoven op verzoek
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Automaat
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast op verzoek
Microgolfoven op verzoek
Meer
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluis
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 06.00 uur en 22.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 07.00 uur en 15.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 11.99 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 9.99 per nacht
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden en parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palazzo Hotel?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er wordt tevens een toeslag van EUR 15 aangerekend.
Hoeveel kost een verblijf bij Palazzo Hotel?
Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij Palazzo Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 7 sep. 2026 min. € 59, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 9.99 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Palazzo Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Palazzo Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Palazzo Hotel?
Dit hotel ligt in Eicken, op 15 minuten wandelen van Hindenburgstrasse en Kaiser-Friedrich-Halle. Ook Bunter Garten en Alter Markt liggen op 2 km afstand. S-Bahnhalte Mönchengladbach-Lürrip ligt op 29 minuten wandelen en naar Station Mönchengladbach Hbf is het 7 minuten wandelen.