Dit prachtig ingerichte huis met 2 slaapkamers is een favoriet onder reizigers. Met een continentaal ontbijt inbegrepen, gezinsvriendelijke voorzieningen en veilige huisdierfaciliteiten, maken het een thuis weg van huis. Het is perfect gelegen dicht bij de rivier en de pittoreske bushland met een wandel / fietspad direct naar de stad of het is 2 minuten rijden. Zelf inchecken en laat inchecken is mogelijk. * Wil je een zwembad? Bekijk Echuca Moama Holiday Accommodation 2.
De ruimte Ontspan in de loungeroom met de gratis Netflix, of ga naar de oude school en lach wat met een grote selectie bordspellen. En geniet gewoon van de stilte met uw favoriete boek. Voor de koks onder ons is er een volledige keuken met kookgerei en eenvoudige voorraadartikelen. Beide slaapkamers zijn voorzien van een gloednieuwe luxe Sheridan-handdoek en beddengoed met 1200 thread count op luxe matrassen. Verwarming / koeling en plafondventilatoren zorgen ervoor dat u zich tijdens het slapen comfortabel voelt en er zijn extra kussens, een strijkijzer / strijkplank en extra dekens voor degenen die extra gezellig willen zijn.
Slaapkamer 1 heeft een elektrisch verstelbaar kingsize bed met een pillow-top (of 2x kingsize eenpersoonsbedden), perfect voor mensen met een gevoelige rug of comfortabel in bed.
De badkamer heeft een aparte douche en toilet. Toiletartikelen en een föhn zijn aanwezig, zodat u alle kamer in uw tassen kunt bewaren voor uw lokale aankopen. Gezinnen en grote groepsreserveringen zijn onze specialiteit.
Slaapkamer 2 is helemaal klaar voor de kleine mensen in uw leven en het pand heeft al uw essentiële babybehoeften gedekt. Er is een portacot, kinderstoel, kinderwagen en spelletjes, waardoor reizen met kinderen een fluitje van een cent is. Een voertuig is optioneel bij deze accommodatie. Het is 20 minuten lopen naar de hoofdstraat van Echuca. Er is een bushalte aan het einde van de straat en we hebben ook fietsen te huur (meer informatie over 'gasttoegang'). Echuca en Moama hebben het geluk veel clubs / restaurants te hebben met gratis bussen om maaltijden of nachten stressvrij te maken.
Hieronder vindt u een lijst met enkele voorzieningen die u mogelijk zoekt: verwarming / airconditioning, plafondventilatoren Wifi (gratis), Netflix, Smart TV's Keuken, kookplaat, oven Koelkastdiepvriezer Wasmachine, strijkijzer, strijkplank Eetomgeving en ontbijtbar Blokkerende gordijnen, Sheridan-handdoeken, 1.200 draadplaten Matrasbeschermers, extra kussens en dekens Badkamer - douche, apart toilet Grote spiegel, kleerhangers, haardroger, toiletartikelen Kinderspellen, kaart- en bordspellen. Huisdieren - grote beveiligde achtertuin geschikt voor huisdieren. Shell-zwembad voor huisdieren. Let op: huisdieren zijn niet toegestaan in de vloerbedekking. Beveiligingslichten in de carport, oprit en voordeur, zorgen voor een veilige en beveiligde toegang.
Gasttoegang U hebt privétoegang tot het huis en veilige achtertuin. Toegang wordt alleen verleend aan kamers die zijn gereserveerd en betaald (niemand anders kan deze kamers boeken), bijvoorbeeld. 1-2 gasten = slaapkamer 1. 1 kingsize elektrisch verstelbaar bed (2 x kingsize singles) 3-4 gasten = slaapkamer 1 en slaapkamer 2 (1 tweepersoonsbed). 5-7 gasten = Slaapkamer 1 en 2 (1 tweepersoonsbed en één stapelbed en een eenpersoons stapelbed). 8-9 gasten = slaapkamer 1 en 2 en queen size elektrische blowup-matras (gelegen in de loungeroom). Basisprijs is voor twee personen (Slaapkamer 1). $ 50 per persoon per nacht na dit tarief. Als een extra kamer of bedden worden gebruikt / gebruikt, worden deze in rekening gebracht om de was- en schoonmaakkosten te dekken. Kinderbedje beschikbaar op aanvraag, tegen betaling. Lange weekenden en speciale evenementen hebben minimaal 3 en 4 nachten.
Huisdieren welkom Huisdieren welkom in de grote veilige achtertuin en alleen op betegelde gebieden binnen het huis alleen (keuken, was). Alle bewijzen dat huisdieren in de achtertuin zijn, moeten worden verwijderd / opgeruimd om extra kosten te voorkomen. Een kennel, een zwembad, speelgoed en een waterbak zijn aanwezig. Er wordt $ 50 toeslag per huisdier in rekening gebracht.
Fietsverhuur 2 x heren mountainbike te huur. 2 x mountainbike voor dames te huur. Helmen (middelgrote en grote maten) en veiligheidsslotketting bij het huren. Alle fietsen worden geleverd met een bidonhouder, bel, reflectoren en verstelbare stoelen. Damesfiets heeft manden aan de voorkant. $ 25 per fiets ingehuurd voor de duur van uw verblijf.
Host beschikbaarheid We streven ernaar om uw verblijf zo comfortabel en stressvrij mogelijk te maken. We zullen u een zeer persoonlijke en professionele service bieden. Afhankelijk van uw behoeften kunnen we u zo veel of zo weinig hulp bieden als u nodig heeft. We zijn altijd beschikbaar tijdens uw verblijf om vragen te beantwoorden, advies te geven over de beste dagspa of koffie in de stad of iets anders waarvoor u mogelijk hulp nodig heeft. Je wordt bij aankomst begroet met een koel, geklimatiseerd of warm warm huis, we zullen je accommodatie uitleggen en eventuele vragen beantwoorden. Er is ook een map met brochures, toeristische gidsen en kortingen als u meer informatie nodig hebt.
Rondreizen Uitgeschakeld straat parkeren voor 3 auto's, boot of caravan en voldoende parkeergelegenheid op straat. Er zijn veel opties om rond te rijden, dus een auto is niet nodig: - Bushalte en melkbar op 500 meter aan het einde van de straat - Dicht bij pittoreske bushland wandelpad naar de stad (20min). - Fietsen te huur. - Privé huurauto nummer beschikbaar. - Hoffelijkheidsbussen voor alle clubs in Moama NSW en de Echuca Workers Club. Deze gaan de hele dag door en zullen je ophalen en afzetten.
Plaatsen die ik heel graag wil bezoeken Bekijk onze website voor links en ideeën over wat te doen tijdens uw verblijf in Echuca en Moama.
Beschrijf het gebied Het appartement is gelegen in een rustig, pittoresk en veilig deel van de stad, ik woonde daar al 11 jaar en mis het enorm. De buren van de huizen zijn erg vriendelijk en gastvrij. Er is een prachtig wandelpad naar de stad langs de rivier de Campaspe. Je zult helemaal genieten van dit vredige en rustige thuis weg van huis.
HUISREGELS - Strikt geen feestjes - Invulformulier invullen - Beperk het geluid van 20:00 tot 8:00 uur om de buren te respecteren - Laat het in de staat waarin u aankwam om extra schoonmaakkosten te vermijden - Extra gasten die het appartement niet bezoeken zonder toestemming van de gastheer - Huisdieren zijn niet toegestaan op gloednieuwe, tapijtgedeeltes (slaapkamers en loungeroom), alleen toegestaan op betegelde gebieden. $ 50 kosten per huisdier contant betaald bij aankomst. Alle bewijzen van huisdieren moeten worden verwijderd / opgeruimd om extra kosten te voorkomen - Alleen toegang tot betaalde slaapkamers / bedden (bekijk Gasttoegang) - 3 en 4 nachten minimum voor speciale evenementen en lange weekenden - Strikt niet parkeren op grasvelden, alleen parkeren voor twee auto's in carport die de oprit niet blokkeert.
dit appartement ligt in Moama. Bezoek culturele hoogtepunten Chanter Estate Winery and Military Museum en TwistED Science. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Moama Bowling Club en endota spa Echuca. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Moama Velodrome of Echuca Harness Racing Club. Bekijk onze reisgids voor Moama
Beschikt Regent Retreat - Sleeps 15, BBQ, pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Regent Retreat - Sleeps 15, BBQ, pool?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Regent Retreat - Sleeps 15, BBQ, pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Regent Retreat - Sleeps 15, BBQ, pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Regent Retreat - Sleeps 15, BBQ, pool?
Dit appartement in Moama ligt op 2 km afstand van Moama Marketplace, Moama Bowling Club en Adventure Play Park. Ook Moama Velodrome en Melbourne Paddlesteamers liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Regent Retreat - Sleeps 15, BBQ, pool
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
7,8
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 8 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ranetta H.
11 sep 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect home for families.
We absolutely loved our stay and this home. Jess was fantastic with communication and nothing was too much trouble. The beds were so comfortable and the shower was amazing. The walking track to the main street was beautiful and the area was so peaceful and quiet. Thanks again, we'll be back.
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rosemary S.
17 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sunny Shackell Echuca
Staying at Sunny Shackell Echuca was a great experience. Jess's (contact) communication was fantastic, always with quick responses, helpful and pleasant. The unit was clean, comfortable, great location and safe, very quiet at night. I wouldn't hesitate recommending this unit.
4 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Tamara J.
25 jan 2022
Negatief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Stay somewhere else!
If you book this apartment expect stuff ups! Site says check in at one time then owner messages and says you can’t have it till an hour after stated time due to cleaner apparently. We worked with owner in regards to this. When we got to the property there was a hole in the wall, electric bed didn’t work properly. Payment for this was a nightmare took money out of my account for what is now thought to be security deposit but didn’t take money out for actual stay. Refunds security deposit and then six weeks later expected payment in two days without prior notice or any invoices sent In the mean time and threatens to send you to debt collector if money not paid in owners time frame, and informed by booking agency this was an error by booking manager. Is not really close to town centre, trailer parking not really trailer parking and was lucky to squeeze our 7x5 trailer on designated area with a bit of manoeuvring and is literally just stones on garden bed at the front door. We left property in clean neat manner with rubbish placed out in big bins.
2 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Julie K.
1 jan 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great to have our furry friend with us
clean and tidy 2 bedroom one bathroom flat bit o fa drive to the historic port but great being so close to the walking trails on the Campaspe river
4 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Justine B.
10 jan 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Perfect for a short stay with a small dog
This place is not too far away from where all the action is on High Street and is far enough away to be quiet and peaceful in the evenings. It’s a good spot for a couple to stay with a small dog and the unit is well-appointed. The property manager is excellent - friendly, courteous and communicates promptly, with nothing being too much of a fuss.
3 nachten verbleven in januari 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sam M.
6 mrt 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Simple
Nice property, well kept and had everything we needed plus a lovely host willing to help.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nat S.
10 sep 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect for families, home away from
This truely is a home away from home. Jess has thought of everything to save you money whilst away, from free pantry items, right down to cotton buds! It was brilliant to be able to arrive and simply relax straight away.
Thanks for your quick responses to questions. We’ll be back and suggesting this gorgeous home to friends and family. Thankyou
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Robyn T.
8 sep 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Happy to be there.
I just walked in and enjoyed my stay. The host has thought of everything, wonderful and inviting. Will stay again.