La Toile ligt in Mitoyo. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kotohira-gu en Motoyamaji-tempel. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Unpenji-kabelbaan en Hashikurasan-kabelbaan. New Reoma World en Shikoku Aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mitoyo
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij La Toile inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij La Toile?
Vandaag, 12 sep. 2026, kost een verblijf bij La Toile van één nacht voor twee volwassenen op 13 okt. 2026 min. € 147, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij La Toile uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La Toile?
Dit hotel in Mitoyo ligt op 3 km van Asahiyama-park en op 10 km afstand van Kotohira-gu en Groot Theater Konpira. Ook Motoyamaji-tempel en Sakemuseum Kinryo-no-Sato liggen op 10 km afstand.