Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Apartment in Villa, seafront, relax, garden and parking
Deze rookvrije villa beschikt over een wasserij. Deze villa biedt een wasmachine, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT081025C2XK9EAYIK
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Misiliscemi. Geniet van de prachtige natuur bij Riserva Naturale Orientata Saline di Trapani e Paceco en Saline di Marsala. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Giardino del Balio en De Banketbakkerij van Maria Grammatico. Bekijk onze reisgids voor Lido Marausa
Marausa Lido, Libero consorzio comunale di Trapani
In de buurt
Riserva Naturale Orientata Saline di Trapani e Paceco
15 min. rijden - 13.3 km
Museo del Sale Ettore e Infersa
18 min. rijden - 13.7 km
Baglio Ingardia
19 min. rijden - 21.4 km
Spiaggia di San Teodoro
21 min. rijden - 15.5 km
Dalstation kabelbaan Trapani-Erice
23 min. rijden - 17.4 km
Lokaal vervoer
Station Trapani Salina Grande - 7 min. rijden
Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 16 min. rijden
Restaurants
the butcher
13 min. rijden
fronte mare
19 min. rijden
Salina Culcasi
14 min. rijden
My Chef
12 min. rijden
La Locanda sul Mare
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment in Villa, seafront, relax, garden and parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment in Villa, seafront, relax, garden and parking inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment in Villa, seafront, relax, garden and parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment in Villa, seafront, relax, garden and parking?
Deze villa in Misiliscemi ligt op 4,6 km van Riserva Naturale Orientata Saline di Trapani e Paceco en op 15 km afstand van Museo del Sale en Museo Regionale Agostino Pepoli. Ook Santuario de Madonna Santissima Annunziata-kerk en Baglio Ingardia liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over Apartment in Villa, seafront, relax, garden and parking