Geheel appartement

'Angeli Nel Salento - Room 7' with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning

Fotogalerie voor 'Angeli Nel Salento - Room 7' with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning

Een kamer met een strandmuur, twee hangstoelen, een bank en een bijzettafeltje.
Een moderne kamer met een strandmuurschildering, wit rieten meubilair en een privédeur.
Een overdekt terras met rieten meubels, een trap en uitzicht op het landschap.
Een hotellobby met vier houten deuren, elk met de tekst 'Aguas Calientes'. Er staan witte rieten stoelen en een hangstoel met kussens.
Een balkon met een tafel en stoelen, een vaas met bloemen en een uitzicht op gebouwen door open luiken.

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

'Angeli Nel Salento - Room 7' with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning

  • De kamer Angeli Nel Salento - Kamer 7 "Marina Serra" in Cocumola biedt 20 m² ruimte en is geschikt voor 2 personen. Er is een slaapkamer en een eigen badkamer. Jullie beschikken over een overdekt privéterras, perfect om te ontspannen. Tot de voorzieningen behoren airconditioning, wifi geschikt voor videogesprekken, tv met video-on-demand, koelkast en een koffiemachine met inbegrepen capsules. Zo genieten jullie van een comfortabel verblijf.



    Inchecken kan van 15:00 tot 20:00 uur. Willen jullie later aankomen, geef dit dan vooraf door, omdat de sleuteloverdracht persoonlijk gebeurt en aanwezigheid niet altijd mogelijk is. Zo kan de ontvangst tijdig worden geregeld.

    Welkom bij Angeli Nel Salento Casa Vacanze in Cocumola! Hier vinden jullie een warme ontvangst en een ontspannen sfeer, ideaal om Salento te ontdekken.



    De accommodatie biedt vier vakantiewoningen op de begane grond en drie kamers op de bovenverdieping, allemaal onafhankelijk, met airco en koffiemachine. De woningen hebben keuken, badkamer, terras en tuin; de kamers badkamer, koelkast en terras.



    Jullie kunnen de units los of als groep huren, afhankelijk van jullie wensen.



    Parkeren op straat is mogelijk. Pendeldienst beschikbaar tegen meerprijs.



    Schoonmaak, lakens en handdoeken zijn inbegrepen; wasserij tegen extra vergoeding. Eerste voorraad koffiecapsules inbegrepen, extra tegen meerprijs. Waterkoker en kinderbedje op aanvraag.



    Huisdieren zijn om logistieke redenen niet toegestaan.



    Op verzoek organiseren wij mindfulness- en lach-yoga-activiteiten.



    Angela en Andrea

    - Pendelbus naar het vliegveld betaling 80,00 € per rit

    - Pendelbus naar het treinstation betaling 50,00 € per rit

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Minervino di Lecce. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Dolmen Li Scusi en Parco dei Guerrieri di Vaste. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Waterkant van Otranto en Cantine Menhir. Botanische tuin La Cutura en Artefatto - L'idea in Terracotta zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals fietsen, wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Minervino di Lecce
Meer appartementen in Minervino di Lecce
Kaart
Cocumola

In de buurt

  • Cantine Menhir
    6 min. rijden - 3.4 km
  • Dolmen Li Scusi
    7 min. rijden - 3.7 km
  • Ondergrondse Olijfoliemolen Mulino a Vento
    10 min. rijden - 5.6 km
  • Porto Badisco Strand
    14 min. rijden - 9.6 km
  • Strand van Santa Cesarea Terme
    15 min. rijden - 7.8 km

Lokaal vervoer

  • Stazione di Poggiardo - 12 min. rijden
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 79 min. rijden

Restaurants

  • Il Triangolo Azzurro
    7 min. rijden
  • Il Villino
    7 min. rijden
  • En Plò Cafè
    7 min. rijden
  • Terrazza Paradiso
    10 min. rijden
  • Moresco Cafe
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 'Angeli Nel Salento - Room 7' with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 'Angeli Nel Salento - Room 7' with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 'Angeli Nel Salento - Room 7' with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 'Angeli Nel Salento - Room 7' with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Dit appartement in Minervino di Lecce ligt en op 5 km afstand van Cantine Menhir, Parco dei Guerrieri di Vaste en Dolmen Li Scusi. Ook Strand van Santa Cesarea Terme en Palazzo Sticchi liggen op 10 km afstand.