Yunogo Onsen HOTEL YUNOMORI ligt in Mimasaka. Voormalige Woning van Kajimura-familie en Kasteel van Tsuyama zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Yoshii-Shiroyama-park en Hyonosen-Ushiroyama-Nagisan Quasi-Nationaal Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Internationaal Circuit Okayama. Bekijk onze reisgids voor Mimasaka
Nakayama 1144, Mimasaka, Okayama, 707-0061
In de buurt
Tongling Hall
11 min. wandelen - 1.0 km
Stadsmuseum voor Geschiedenis en Folklore van Mimasaka
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 200.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 2 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden.Ā Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiĆ«ren en deze kopie in hun administratie te bewaren.Ā
Gasten met tatoeages mogen de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Yunogo Onsen HOTEL YUNOMORI?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Yunogo Onsen HOTEL YUNOMORI?
Hoe laat kan ik bij Yunogo Onsen HOTEL YUNOMORI inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Yunogo Onsen HOTEL YUNOMORI uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Yunogo Onsen HOTEL YUNOMORI?
Deze ryokan in Mimasaka ligt op 1,1 km van Tongling Hall en op 5 km afstand van Stadsmuseum voor Geschiedenis en Folklore van Mimasaka en Boerenmarkt van Okayama, Noordelijk Dorp. Ook Yoshii-Shiroyama-park en Voormalige Woning van Kajimura-familie liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.