Four Season Yunogou ligt in Mimasaka. Boerenmarkt van Okayama, Noordelijk Dorp en Aeon-winkelcentrum Tsuyama zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Hyonosen-Ushiroyama-Nagisan Quasi-Nationaal Park en Yoshii-Shiroyama-park verkennen. Shurakuen-tuin en Okayama Bospark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mimasaka
Hoe laat kan ik bij Four Season Yunogou inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Four Season Yunogou?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Four Season Yunogou van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 61, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Four Season Yunogou uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Four Season Yunogou?
Dit hotel in Mimasaka ligt op 15 minuten wandelen van Fontein van de You-ragi-brug, Yu-heiligdom en Japans museum van hedendaags speelgoed en muziekdozen. Ook Stadsmuseum voor Geschiedenis en Folklore van Mimasaka en Tongling Hall liggen op 3 km afstand.