Geheel appartement

Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi

Een hal met witte wanden, houten balken in het plafond, een geweven vloerkleed en een rieten bankje.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een kroonluchter, een raam met luxaflex en een schilderij aan de muur.
Een moderne woonkamer met een bank, eettafel, stoelen en een groot raam met gordijnen.
Een moderne woonkamer met een bank, een eettafel en een keukenhoek met een raam en gordijnen.
Een moderne buitenpatio met een bank, stoelen en een eettafel.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 339
inclusief belastingen en toeslagen
30 okt - 31 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi

  • Gelegen in Miltach biedt het vakantieappartement bij Thérèse – Grote woning op de begane grond met drempelvrije binnenruimte alles wat jullie nodig hebben voor een ontspannen verblijf. De 65 m² grote accommodatie bestaat uit een woonkamer met slaapbank voor één persoon, een keuken, een slaapkamer, een aangrenzende extra slaapkamer, twee badkamers en biedt plaats aan maximaal 5 personen. Tot de voorzieningen behoren wifi, een smart-tv met streamingdiensten en een wasmachine. Jullie hebben een privé, overdekt terras dat ideaal is voor ontspannen avonden.



    Openbaar vervoer, supermarkten, restaurants en fiets- en wandelroutes bevinden zich in de directe omgeving. Parkeren is mogelijk op het terrein. Maximaal twee huisdieren zijn toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan. Op het terrein zijn beveiligingscamera’s en/of audio-opnameapparatuur aanwezig. Er is een laadstation voor elektrische auto’s beschikbaar.



    De accommodatie hanteert richtlijnen voor correcte afvalscheiding; meer informatie ontvangen jullie ter plaatse. Daarnaast zijn er energie- en waterbesparende voorzieningen en wordt een deel van de stroom opgewekt door zonnepanelen.

    - Huisdieren toegestaan betaling 30,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Miltach. Markbuchen I Ski Lift en Markbuchen II Ski Lift zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Churpfalzpark Loifling en Dahlienlabyrinth Versailles bezoeken. Rodelbaan St. Englmar en Bayerwald Xperium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Miltach
Meer appartementen in Miltach
Kaart
Miltach

In de buurt

  • Een kalm meer omringd door weelderig groen bos en verre bergen.
    Natuurpark Opper-Beierse Woud
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een met sneeuw bedekte berg met twee radarboeien en een skigebied.
    Skigebied Großer Arber
    49 min. rijden - 51.3 km
  • Waldwipfelweg
    22 min. rijden - 28.9 km
  • Joska Crystal World
    33 min. rijden - 40.2 km
  • Skigebied Bodenmais - Silberberg
    37 min. rijden - 45.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Miltach - 10 min. wandelen

Restaurants

  • McDonald's
    13 min. rijden
  • gscheidhaferl kaffe rösterei
    8 min. rijden
  • Lindner Bräu
    7 min. rijden
  • Gasthaus am Ödenturm
    11 min. rijden
  • Bosporus Grill
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi?

Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 30 okt. 2026 min. € 339, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi?

Dit appartement in Miltach bevindt zich op enkele stappen van Natuurpark Opper-Beierse Woud en op 5 km van Natuurpark Beierse Woud en Großer Roßberg. Ook Kleiner Roßberg en Hirschpertberg liggen op 5 km afstand. Station Miltach ligt op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday Apartment 'bei Thérèse Eg+Zusatzzimmer' with Terrace and Wi-Fi

8,0

Zeer goed

6,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Sehr nette Gastgeber, sehr schön eingerichtet und eine sehr gemütliche Atmosphäre :)
5 nachten verbleven in augustus 2026