Perla Suites - Delmar Collection ligt in Apollonia, een wijk in Milos. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Adamas. Ga naar Pollonia-strand en Sarakiniko-strand als je liever de natuur intrekt. Bekijk onze reisgids voor Milos
Milos (MLO-Nationale luchthaven Milos Island) - 21 min. rijden
Restaurants
Ω! Χαμός!
11 min. rijden
Ice Monkey
11 min. rijden
Ζυγός
11 min. rijden
Μέδουσα (Medousa)
13 min. rijden
Αλευρόμυλος
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Perla Suites - Delmar Collection
Pension met een chique stijl niet ver van Pollonia-strand
Bij Perla Suites - Delmar Collection zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een continentaal ontbijt (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Barbecues en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Perla Suites - Delmar Collection hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 20 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 20 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 20 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Perla Suites - Delmar Collection?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Perla Suites - Delmar Collection inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Perla Suites - Delmar Collection uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Perla Suites - Delmar Collection?
Dit aan het strand gelegen pension ligt in Apollonia, op 10 minuten wandelen van St-Nicolaaskerk van Pollonia en Pollonia-strand. Ook Haven van Pollonia en Voúdia liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Perla Suites - Delmar Collection
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 16 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Meg
26 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely beautiful locations and hospitality!
Meg
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rob
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall just a great property. Beautiful rooms, friendly and attentive staff, and relaxing
Rob
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location - close to swimming spot, beach and shops/restaurants. Dimitri goes out of his way to assist and advise - we greatly appreciated his help. Beautiful rooms.
Patrick
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kristie
6 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Pearla suites was in a perfect location. The suites were beautiful, clean with a sea view. Dimitri was so kind, friendly and helpful showed us all spots to visit places to eat.
Would definitely recommend pearla suites to friends and family and would stay again.
We loved our time there.
kristie
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dean
23 jun 2024
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
What a great property. If you are looking for a beautiful unspoiled location walking distance to village with affordable restaurants with great food and views this is a gem. No beach lounge hire or beach party scene thank goodness but who knows for how much longer!
Dean
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yoshita
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely stay at Perla suites in September! Dimitri was so helpful and informed us where to go around Milos.
Our room was lovely and it was steps away from a the beautiful Pollonia beach.
We would stay here again for sure..
Thank you again for a lovely time!!
Yoshita
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephanie
16 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We loved our stay at Perla Suites. The location is very peaceful md quiet. We enjoyed the direct access to the sea. Dimitri was very helpful. He contacted our rental car company to arrange a different drop off location. Breakfast was very generous.
Stephanie
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sophia
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was an exceptional stay. Truly magical. The accomodation had a polished, breezy Mediterranean vibe. It was clean comfortable and a 5 second walk to a swimming spot, 5 min walk to a main beach and 8 min walk to the town where shopping and dinning along the port was next level. Our room had a balcony facing the water you could see and smell the ocean. I highly, highly recommend.
Sophia
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We LOVED Perla Suites! Especially after having driven around Pollonia before arriving for check-in, we could see that Perla Suites was easily in the best location of all the hotels we passed. Beautiful view from our suite, easy access to a calm and beautiful bay, gorgeous aesthetic inside and super clean! We loved the thick towels, comfortable bedding, and they even offer a pillow menu! The kitchenette was also fantastic, even though we didn't use it much.
Dimitri (the host) is like a human google/google maps when it comes to Milos. His knowledge and recommendations for everything were spot on. This place was perfect for us. Stay here, you will love it!
David
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stacy
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is wonderful!! Beautiful balconies and views and very peaceful!!
Stacy
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
norma
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location only a 5 min walk from village of Pollonia. Lots of restaurants, grocery store , pharmacy, bakery etc. the unit itself is smaller but that’s Greek standard. The on site manager was awesome.
norma
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andreas
4 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten