Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een balkon, een flatscreentelevisie en een regendouche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Balkon
Terras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Soperga, 20].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 02.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 015146-CIM-03174
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Palazzi Apartment Milan
Palazzi Apartment
Palazzi Milan
Palazzi Milan
Palazzi Apartment
Palazzi Apartment Milan
Over deze buurt
dit appartement ligt in Milaan in het stadscentrum. Kathedraal van Milaan en Teatro alla Scala zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Corso Buenos Aires en Via Montenapoleone. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Porta Venezia - Viale Tunisia Tram Stop - 3 min. wandelen
Milaan (XIK-Station Milano Centrale) - 13 min. wandelen
Luchthaven Linate (LIN) - 22 min. rijden
Restaurants
Rainbow
1 min. wandelen
Pizzium
2 min. wandelen
Mono
2 min. wandelen
Sato
1 min. wandelen
Ristorante da Oscar
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palazzi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Palazzi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Palazzi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Palazzi?
Dit appartement ligt in Stazione Centrale, op 15 minuten wandelen van Corso Buenos Aires en Via Montenapoleone. Ook Teatro alla Scala en Galleria Vittorio Emanuele II liggen op 2 km afstand. Porta Venezia - Viale Tunisia Tram Stop en Viale Tunisia Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen over Palazzi
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 20 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 20 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 20 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 20 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 20 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
8,0
Netheid
10
Locatie
9,0
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met partner, Reisde met familie
16 apr 2022
Dejlig placering tæt på metro, Milano centrale og en masse gode spisesteder.
Og så er det et kæmpe plus at man har en mulighed for at sidde ude på tagterrassen, hvor der er ro.
Man skal ikke forvente at kunne lave meget mad selv. Ovn og opvasker var defekte og køkkenet var sparsommeligt indrettet. Men heldigvis spiser man ok billigt og meget godt i området.
Tjek in var meget nemt og fungerede bare.
Thomas
7 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Eva
22 mrt 2022
Eva
3 nachten verbleven in maart 2022
8/10 – Goed
claude, bay harbor
Reisde met familie
26 dec 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stylish place
claude
4 nachten verbleven in december 2021
8/10 – Goed
Fahim
Reisde met familie
31 okt 2021
Nice apt in a bustling part of night life
Location is right in the heart of the city - good access to public transport - good property
Fahim
1 nacht verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Michael
Reisde met een groep
22 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great apartment, with several supermarkets nearby, plenty of interesting restaurants (including Eritrean), and a pleasant walk to both the cathedral/fashion district, and train station. Apartment a bit dated but excellent value for money. Big patio to enjoy.
Michael
2 nachten verbleven in februari 2020
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
12 feb 2020
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was one of the most disappointing properties we stayed at in Italy. The bed springs were felt each night
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
KOJI
Reisde met familie
9 feb 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
大変豪華で、良かった
KOJI
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
PAVLO
Reisde met een groep
27 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
PAVLO
3 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Palladino
Reisde met familie
11 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Posto centrale
La posizione dell’appartamento è stato importante in quanto a piedi in poco tempo abbiamo raggiunto il centro di Milano e per il resto la casa offre tutto quello che poteva servire per il soggiorno forse per 4 persone manca un secondo bagno ma nel complesso positIvo.
Palladino
3 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
9 nov 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good 20min walk from reception not good if it’s raining
the apartment was clean well laid out shower a bit small
central heating didn’t work to well
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
4 nov 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
A large apartment but quality was disappointing
The staff at the office were very helpful and allowed you to store cases, at no charge, after leaving the apartment. However, the apartment itself was not great. The dishwasher didn't shut so was unusable, there were lights with no shades, the shower ceiling was mouldy, bed uncomfortable, and generally the apartment was just a bit grotty. Some of the utensils and pans were also dirty when you got them out to use them.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
1 nov 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Riccardo
10 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ottmo soggiorno a Milano
L'appartamento si trova in piena zona Porta Venezia. Spazioso con bella terrazza, molto carino e pulito, c'è tutto il necessario. Le uniche note negative sono che il letto era scomodo e che nella camera da letto non ci sono le tende oscuranti o persiane per evitare che la luce entri in camera.
Riccardo
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
JC
12 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait
JC
4 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
1 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice place to stay and make food , has everything for cook
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Iurii, Kyiv, Ukraine
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Short staying in Milan
Cozy apartment with all necessary stuff for family staying. Lovely neighborhood and closeness to the city public transportation.
Iurii
2 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
23 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice stile apartament with outdoor space. Good centrale location.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
13 mei 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is very large and located near a lot of restaurants and bars. It’s about 12minute walk to the central station which was very handy! Despite being close to everything it was never loud as you are on the 6th floor. Note that although there’s a lift, you have to walk one floor up by stairs (only 7 or so steps). The flat had everything we needed and beds were comfortable. The owner was incredibly nice and made us feel very welcome. He was helpful and check in process was quick and easy!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
1 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location (5 minutes to metro station), quiet area and very nice interior design. Strongly recommend this apartment.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
John, hongkonh
Zakenreiziger, Reisde met familie
26 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten