Miki Satoyama Glamping

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 307
17 sep - 18 sep

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 7
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Miki Satoyama Glamping ligt in Miki. Bezoek culturele hoogtepunten Shionoe-kunstmuseum en George Nakashima-herdenkingsmuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Shionoe Fujikawa Ranch en Koninkrijk van Sanuki Kid. Ritsurin-tuin en Cultureel Gebouw van de Provincie Kagawa zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Miki
Kaart
2102-2 Asakura, Mikicho, Miki, Kagawa Prefecture, 761-0614

Lokaal vervoer

  • Station Ritsurin - 41 min. rijden
  • Takamatsu (TAK) - 36 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド フジグラン十川店
    9 min. rijden
  • calmela_flower_cafeshop
    9 min. rijden
  • はま寿司
    9 min. rijden
  • 手織うどん 滝音
    6 min. rijden
  • バーミヤン
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Miki Satoyama Glamping

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Miki Satoyama Glamping heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Miki Satoyama Glamping inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Miki Satoyama Glamping?

Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij Miki Satoyama Glamping van één nacht voor twee volwassenen op 17 sep. 2026 min. € 307, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Miki Satoyama Glamping uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Miki Satoyama Glamping?

Dit hotel in Miki ligt op 20 km afstand van Shionoe-kunstmuseum, Shionoe Fujikawa Ranch en Ichinomiyaji-tempel. Ook Tamura-schrijn en George Nakashima-herdenkingsmuseum liggen op 20 km afstand.