Gehele woning

Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa

Fotogalerie voor Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa

Een zwembad met een gebogen rand, omgeven door een terras van baksteen en een gazon.
Een moderne woonkamer met een houten kast, een metalen schaal met witte orchideeën, een lamp en een flatscreen televisie.
Een hotelkamer met een bed, nachtkastjes, een stoel, een foto aan de muur en een raam met gordijnen.
Een terras met eetgedeelte, een zwembad, palmbomen en uitzicht op de oceaan.
Een moderne woonkamer met een wit plafond, een groot raam, een eettafel met blauwe stoelen en een televisie.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa

  • Samenvatting:

    Elegante villa met 3 slaapkamers in de rustige heuvels van Calahonda, geschikt voor maximaal 6 gasten. Beschikt over een spectaculaire privétuin van 1000 m² met zwembad, jacuzzi, tuinbar, houtskoolbarbecue en verhoogd uitzicht op de Middellandse Zee, volledig uitgeruste keuken, Smart TV, Wi-Fi, airconditioning en 3 buitenparkeerplaatsen. Cabopino Golf ligt op 1 km afstand en Playa de Calahonda op 2 km.



    De Ruimte:

    Deze elegante en prachtig ingerichte villa bevindt zich in de rustige heuvels van Calahonda, Mijas Costa, en biedt adembenemend uitzicht op de Middellandse Zee en de groene fairways van Cabopino Golf. De woning is verdeeld over één verdieping en biedt comfortabel plaats aan maximaal 6 gasten.



    De lichte open woonruimte beschikt over een ruime lounge met Smart TV en Chromecast en een elegante eetruimte voor gezamenlijke maaltijden. De volledig uitgeruste keuken beschikt over een inductiekookplaat, oven, magnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat. Wi-Fi is beschikbaar in de hele villa. Een comfortabele slaapbank is beschikbaar voor flexibele slaapmogelijkheden.



    De hoofdslaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed, een privé en-suite badkamer en directe toegang tot de tuin. De tweede slaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed. De derde slaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden. Airconditioning is beschikbaar in alle slaapkamers. De villa beschikt over 2 badkamers: 1 en-suite badkamer met ligbad en douche en 1 gedeelde badkamer met douche.



    De spectaculaire privétuin van 1000 m² op het zuiden beschikt over een privézwembad, een jacuzzi (beschikbaar tegen een toeslag), een tuinbar, een houtskoolbarbecue, een eetgedeelte en een groot zonneterras met ligstoelen, met verhoogd uitzicht op de Middellandse Zee. De tuin is een ideale plek voor zonnige dagen, gouden zonsondergangen en buiten dineren onder de sterren. Er zijn 3 buitenparkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.



    Houd er rekening mee dat de open haard niet gebruikt kan worden omdat de schoorsteen is afgesloten.



    Afstanden:

    Cabopino Golf Marbella: 1 km

    Restaurant - Cabo Pizza: 1 km

    Zandstrand - Playa de Calahonda: 2 km

    Restaurant - Chiringuito La Luna: 2 km

    Lidl Supermarkt: 2 km

    La Siesta Golf: 2.5 km

    Restaurant - Pizzeria Da Bruno: 4 km

    Centrum van Marbella: 17 km

    Fuengirola: 17 km

    Puerto Banús: 26 km

    Luchthaven Málaga (AGP): 40 km

    Centrum van Málaga: 47 km



    De Buurt:

    De villa bevindt zich in de rustige heuvels van Calahonda, Mijas Costa, en biedt gemakkelijke toegang tot een breed scala aan voorzieningen. Cabopino Golf Marbella en restaurant Cabo Pizza liggen beide op 1 km van de woning. Playa de Calahonda, Chiringuito La Luna en een Lidl-supermarkt liggen allemaal op 2 km afstand. La Siesta Golf ligt op 2.5 km van de villa en Pizzeria Da Bruno op 4 km afstand. Het centrum van Marbella en Fuengirola liggen beide op 17 km van de woning. Puerto Banús ligt op 26 km afstand. Luchthaven Málaga (AGP) ligt op 40 km van de villa en het centrum van Málaga op 47 km afstand.



    Verplaatsingen:

    De woning is gunstig gelegen om de omgeving met de auto te verkennen. Het centrum van Marbella ligt op 17 km afstand en Luchthaven Málaga (AGP) op 40 km van de villa. Er zijn 3 buitenparkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.



    Andere dingen om op te merken:

    Roken is niet toegestaan in de woning. Huisdieren zijn niet toegestaan. Deze accommodatie accepteert geen groepen jongeren onder de 25 jaar. De jacuzzi is beschikbaar tegen een toeslag. Houd er rekening mee dat de open haard niet gebruikt kan worden omdat de schoorsteen is afgesloten.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt nabij pretparken en in de bergen in Mijas. Marina Marbella en Puerto Banús zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Fuengirola en Playa de Los Boliches. Overweeg Auditorio Marbella voor een avondje uit of Playa el Pinillo als je met het hele gezin op reis bent. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooractiviteit zoals rotsklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Mijas
Meer villa's in Mijas
Kaart
Mijas Costa

In de buurt

  • Een druk strand met mensen die zwemmen en paddleboarden, palmbomen en gebouwen op de achtergrond.
    Playa de Cabopino
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Een hoge stenen toren aan de zee met een houten looppad.
    Playa de Artola-Cabopino
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Cabopino Golf Marbella
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Playa La Luna
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Playa de Calahonda
    20 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Estación de Fuengirola - 23 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 46 min. rijden

Restaurants

  • Andy's Beach Bar
    3 min. rijden
  • Alberts Bar and Grill
    3 min. rijden
  • Chiringuito Royal Beach Pirata
    5 min. rijden
  • Cocoa Beach
    4 min. rijden
  • Restaurante TEO
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa?

Deze gezinsvriendelijke villa in Mijas ligt in de bergen, op 2 km afstand van Cabopino Golf Marbella, Playa La Luna en Playa de Calahonda. Ook Playa de La Luna-Royale en Playa de Calahonda - Calahonda liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Cabopino | Sea & Golf View Villa

9,0

Fantastisch

8,6

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Our second visit to this beautiful villa

The view and the pool The decking and garden furniture needs replacing
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Very nice quiet location. Everything you needed was there.

everything
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken en accuraatheid advertentie
Negatief: Locatie

Lovely Villa

My only dissappointment was the villa was not cleaned during my stay
17 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Friends son’s Stag.

Our group was 3 male colleagues all over 50. Accommodation is excellent, outside space / vista unbeatable. Access from the front is not suitable for anyone with any mobility concerns, very steep steps. There is however a side access if you approach the villa from a different side of Calahonda, this is through an electric gate and is clear and level. There is no TV of any kind available without downloading an app and casting to the TV from your phone. The rear decking is in a state of disrepair and requires replacing. We pulled the loungers off the deck and put them on the grass, so didn’t really affect us. Beautiful accommodation would return. Car essential and get directions to enter via the side gate if you go.
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Sehr schönes Haus mit wundervoller Aussicht

Wir hatten zwei schöne Wochen in dem Ferienhaus. Die Küche und der Innenbereich war in einem sehr guten Zustand. In einem Zimmer war die Klimaanlage wohl schon seit längerem defekt, wir bekamen ein mobiles Gerät mit Schlauch, das leider nicht die Wirkung erzielte. Am Pool war es sehr schön. Um den Pool hat sich ein Hausmeister gekümmert, er war ca. alle 2 Tage da. Auch der Rasen wurde regelmäßig gemäht und gepflegt. Der Aussenbereich mit den Liegen entsprach leider gar nicht unsren Vorstellungen von den Fotos. Die Sitzmöbel waren sehr abgenutzt, die Polster gerissen und alt. Die Holzterrasse war nicht nutzbar, da sie verfallen und splittrig war. Den Bereich mit der schönen Aussicht haben wir leider nicht nutzen können. Nach unserer langen Anreise mit drei Kindern haben wir für den hohen Preis einen kleinen Willkommens-Gruß vermisst. Da hatten wir wenigstens eine Flasche Wasser erwartet und schon für weniger Geld mehr Gastfreundlichkeit erhalten. Leider mussten wir am Abend erst mal los um Wasser zu kaufen. Der Whirlpool wäre für einen viel zu teuren Preis mietbar gewesen, das wussten wir allerdings zum Zeitpunkt der Buchung nicht. Eine Liste mit zusätzlich buchbaren Features wäre vor der Vermietung sinnvoll gewesen. Ansonsten war die Dame von der Vermietungs-Agentur sehr nett, die Übergabe lief problemlos.
14 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Just perfect

Nice garden with pool, great jaccuzzi, fantastic view and the house is perfect for 3-6 people
7 nachten verbleven in mei 2023