10/10 – Uitstekend
K
Apartment was calm, stylish and flowed.


Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke smart-tv van 55 inch heeft satellietzenders en Netflix. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Dit aparthotel in Mijas biedt rechtstreeks toegang tot het strand en is gelegen aan het vlonderpad. Het ligt op 1 km van Playa de Calahonda - Riviera en op 4,2 km van Playa de Cabopino. Ook Playa de La Luna-Royale en Playa de Calahonda - Rocas del Mar liggen op 2 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster