Holiday Apartments Very Close to the Beach biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in Mielno. Visserskade van Chlopy en Park Linowy Gibon (Rope Park) zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Family Park Mielno en Hortulus Spectabilis Tuinen bezoeken. Hortulus Thematuinen en Labirynt zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mielno
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartments Very Close to the Beach?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 4.64 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartments Very Close to the Beach inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartments Very Close to the Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartments Very Close to the Beach?
Dit appartement in Mielno ligt op 10 minuten wandelen van Chłopy-strand en Visserskade van Chlopy. Ook Sarbinowo Promenade en Gotische kerk van Sarbinowo liggen op 3 km afstand.