Candlewood Suites Midland SW by IHG

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 91
inclusief belastingen en toeslagen
17 sep - 18 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Suite, 1 slaapkamer, toegankelijk voor mindervaliden (Mobility Tub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 slaapkamer

8,0 van 10
Zeer goed
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Studio suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 kingsize bed, rolstoeltoegankelijk bad (Mobil Access)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden (Mobility Roll-In Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Studio suite, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden (Mobility Tub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Studio suite, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden (Communication Accessible)

8,0 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 queensize bed

8,4 van 10
Zeer goed
(7 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 2 queensize bedden

7,4 van 10
Goed
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Suite, 1 slaapkamer, toegankelijk voor mindervaliden (Communication Accessible)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden (Communication, Roll-In Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden (Communication Accessible)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Candlewood Suites Midland SW by IHG ligt in Midland in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Permian Basin Petroleum Museum en Midland County History Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Hispanic Cultural Center of Midland en Wagner Noel Performing Arts Center. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij The Horseshoe Midland County Multipurpose Facility (evenementencomplex) of First American Bank Ballpark. Bekijk onze reisgids voor Midland
Kaart
110 Longview Avenue, Midland, TX, 79707

In de buurt

  • Permian Basin Petroleum Museum
    1 min. rijden - 1.5 km
  • The Horseshoe Midland County Multipurpose Facility (evenementencomplex)
    1 min. rijden - 2.3 km
  • Barbara & George H.W. Bush Convention Center
    3 min. rijden - 3.8 km
  • Scharbauer Sports Complex
    9 min. rijden - 15.1 km
  • Midland Park Mall
    13 min. rijden - 15.4 km

Lokaal vervoer

  • Midland, Texas (MAF-Internationale luchthaven Midland) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Pilot Travel Center
    15 min. wandelen
  • Chick-fil-A
    6 min. rijden
  • Tubby’s Kitchen & Catering
    4 min. rijden
  • Whataburger
    4 min. rijden
  • Dairy Queen
    6 min. rijden

Over deze accommodatie

Candlewood Suites Midland SW by IHG

  • Hotel in de zakenwijk
  • Bij Candlewood Suites Midland SW by IHG zijn er de volgende voorzieningen: een buurtwinkel, een wasserij en een 24-uurs fitnesscentrum. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een 24-uurs businesscentrum.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Barbecues, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat
    • Een 24-uurs receptie, een lift en een computerstation
    • Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de algehele staat van de accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • De 113 kamers hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Televisies van 32 inch met premium tv-zenders en een dvd-speler
    • Keukens, koelkasten en vaatwassers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Dvd-speler
  • Keuken in de kamer
  • Koelkast op de kamer
  • Kruidenier/supermarkt
  • Microgolfoven op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Kruidenier/supermarkt
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (wekelijks)

Zakelijke diensten

  • 24-uurs businesscentrum
  • Computerstation

Buiten

  • Barbecue
  • Picknickplaats

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Luisterhulpmiddelen
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Trapleuningen

Meer

  • 4 etages
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv van 32 inch met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Diepvriezer
  • Keuken
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 75 (maximum USD 150 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 36 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 75 (maximum USD 150 per verblijf)
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Candlewood Suites Midland SW by IHG?

Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een maximumgewicht van 36 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van USD 75. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Candlewood Suites Midland SW by IHG?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Candlewood Suites Midland SW by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 17 sep. 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Candlewood Suites Midland SW by IHG inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Candlewood Suites Midland SW by IHG uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Candlewood Suites Midland SW by IHG?

Dit hotel ligt in het centrum van Midland, op 1,7 km van Permian Basin Petroleum Museum en op 5 km afstand van The Horseshoe Midland County Multipurpose Facility (evenementencomplex) en Midland County History Museum. Ook Barbara & George H.W. Bush Convention Center en Museum of the Southwest liggen op 5 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.